Casper VIA T8W nasıl?

JaroxJamaica

Megapat
Makaleler
12
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Sizden Casper VIA T8W ile ilgili destek almak istiyorum. Annemin birden bire bilgisayar sevdası tuttu. Bir arkadaşında görmüş ve fotoğraf çeken, internete bağlanan ve film izleten bir tablet istiyor benden. Önce şaka yapıyor sandım ama harbi harbi istiyor. Bende bütün video formantlarını oynatacak Windows tabanlı bir tablet aramaya başladım. Bütçem çok yüksek değil ama aradığım bütün özellikleri bu tablette buldum.
www.vatanbilgisayar.com: CASPER VIA T8W INTEL ATOM Z3735 1.83GHZ-1GB-32GB HDD-8''-CAM-BT-W8.1 - Vatan Bilgisayar
Hem içerisinde lisanslı Win 8.1 var hemde istediğim bütün kriterleri karşılıyor. Buna benzer özellikte tabletler çok ama çok pahalı. Bunu 300 tl'ye alabilirim. Fakat markasının Casper olması canımı sıkıyor. :) Casper, masaüstü ve dizüstünde bir fiyasko, bunu biliyorum. Fakat tablette de durum nasıl bilmiyorum. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
İyi forumlar.
:matrix:

Ben kullandım. Olumsuz yorumlara aldırmayın ben bizzat kullandım. Öncelikle fiyata göre bence alınabilecek en iyi Win8.1 tablet. Ayrıca klavyesi iyi denilebilir. Bluetooth ile bağlanıyor telefonda falanda kullanabilirsin. Cihaz çok ısınıyo onu söyliyim. Gerçi ben hearthstone oynadım o yüzdende olabilir. Ses konusunda eh diyebilirim fena değil. Ekranıda iyi ama ön paneldeki cam hiçte kaliteli değil. Çok kolay iz kalıyo malesef. İnsanlar neden bu kadar önyargılı anlamıyorum. 350 liralık bi tabletten beklenilenden fazlasını yapıyo.

Daha önce duymadığım bir marka ama aynı fiyata donanım kalitesi daha iyi bir ürün bu söylediğiniz. Neyse, ben ürünü çoktan aldım. Annem kullanıyor 1-2 haftadır. Bir sorun çıkmadı daha.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı