Casper Via V9 Bataryası bitmiş midir?

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 680
P

Poker1223

Ziyaretçi
Telefonum Casper Via V9. Kaç yıl oldu bilmiyorum, en az 3-4 yıl oldu galiba. 3 gün önce telefon şarjı bir garip olmaya başladı. Takıyorum şarj olmuyor, şarj yeri bozuk diyeceğim, belli bir süre sonra takıyorum bir anda olmaya başlıyor veya takıyorum şarj olmuyor, öyle masada bekliyor, bir bakıyorum kendiliğinden hiç ellemeden şarj olmaya başlamış. Şarj olurken de başka bir sorun başlıyor. Diyelim %10 da olmaya başladı, aradan 2-3 saat geçiyor, bazen %10 da takılı kalıyor, bazen ise en fazla %15'e çıkıyor, bazen de 2-3 saat sonra sadece %5 artan şarj bir süre sonra bir anda %50-60 gibi rakamlara ulaşıyor. Son dediğim şey İlk 2 gün söz konusuydu açıkçası. Şu an çoğunlukla % kaçta şarja başladıysam orada kalıyor, en fazla %5 artıyor.

Şimdi batarya bitmiş mi demek oluyor bu? Yoksa şarj yeri mi arızalı, orası halledilince durum çözülür mü?

Şimdi telefoncuya gidip. İşte şarj yüzdesi hiç artmıyor, şurada kalıyor, yükselmiyor desem, uyanık bir anda bataryaya bağlamasın durumu diye önce size danışayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı