Casper yanan anakart değişimi

Casper marka bilgisayar kullanıyorum; oyun oynarken bilgisayarım bir den bir ses verdi ve bilgisayarım kapandı, açmaya çalıştım lakin açılmadı. Tamirciye götürdüğümde ise anakartın yandığını söyledi.

Casper marka anakartın yerine farklı bir marka anakart taksam olur mu?

Intel Core i5 4. Nesil işlemci, DDR3 RAM, AMD Radeon R5 220 ekran kartı, 500 GB harddisk, platoon isimli güç kaynağı. 300-350 TL arası anakart önerirseniz, çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa devre sonucu meydana gelen basit bir hatayı size "Anakart Yanması" olarak kitleyen, dizilerde klişe laf gibi buda aynen öyle olmuş bir sözdür. Daha güvenilir bir yere götürürseniz en azından voltajları ölçerek sorun bulunur. Ona göre de fiyat biçilir. Tavsiyem oradan yavaşça uzaklaşın.

Anakart yanmış :D Bu senaryo bana çok tanıdık geliyor.
Kısa devre sonucu meydana gelen basit bir hatayı size "Anakart Yanması" olarak kitleyen, dizilerde klişe laf gibi buda aynen öyle olmuş bir sözdür. Daha güvenilir bir yere götürürseniz en azından voltajları ölçerek sorun bulunur. Ona göre de fiyat biçilir. Tavsiyem oradan yavaşça uzaklaşın.
Gerçekten hiç böyle düşünmemiştim çok Sağolun,teşşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı