Casper yeni telefon çıkardı: VIA F20

turanngokhan

Femtopat
Reklamlarda bolca görmeye başladım. Casper VIA F20 isimli yeni bir telefon çıkarmış. Türkiye'de üretildiği için yerli patent olarak geçiyor. Giriş orta segment olarak düşünülmüş ve ekipmanlar ona göre tercih edilmiş. E haliyle fiyatı da uygun o sebepten ötürü. Kullananlar yorumlarını burada paylaşırsa almayı düşünenler için güzel bir rehber olabilir diye düşünüyorum.

• Ekran: 6.55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük, IPS
  • İşlemci: MediaTek Helio P35
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ön Kamera: 8 MP
  • Arka Kamera: 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP
  • Batarya: 5.000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10

Reklamlarda bolca görmeye başladım. Casper VIA F20 isimli yeni bir telefon çıkarmış. Türkiye'de üretildiği için yerli patent olarak geçiyor. Giriş orta segment olarak düşünülmüş ve ekipmanlar ona göre tercih edilmiş. E haliyle fiyatı da uygun o sebepten ötürü. Kullananlar yorumlarını burada paylaşırsa almayı düşünenler için güzel bir rehber olabilir diye düşünüyorum.

• ekran: 6.55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük, IPS.
  • işlemci: MediaTek helio P35.
  • RAM: 4 GB.
  • depolama: 128 GB.
  • ön kamera: 8 MP.
  • arka kamera: 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP.
  • batarya: 5.000 mAh.
  • işletim sistemi: Android 10.

Casper pişmanlıktır.

• Ekran: 6.55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük, IPS
  • İşlemci: MediaTek Helio P35
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 128 GB
  • Ön Kamera: 8 MP
  • Arka Kamera: 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP
  • Batarya: 5.000 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10
Bunu alacağıma 300 daha koyar, P40 Lite alırım, Google servisi olmasada alırdım.

• ekran: 6.55 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük, IPS.
  • işlemci: MediaTek helio P35.
  • RAM: 4 GB.
  • depolama: 128 GB.
  • ön kamera: 8 MP.
  • arka kamera: 48 MP + 5 MP + 2 MP + 2 MP.
  • batarya: 5.000 mAh.
  • işletim sistemi: Android 10.

Telefona sözüm yok ama işletim sistemi Android olduğu için alınmaz.
Android pişmanlıktır. (Windows Phone ve iOS kullanmış birisi olarak söylüyorum.)

Geri
Yukarı