Casper yetkili servisleri nasıl?

Bizim tabletin şarjı bozuldu MediaMarkt'tan almıştık ve daha 3, 4 ay oldu 20 gün bekleyin dediler. Alt tarafı şarj sorunu. Zaten dediğiniz gün kadar kullanmışız niye bekletiyorlar anlamadım.

O değil de Casper kullanıyorsanız mantıksız olmuş.
Yetkililer hiç bakmazdı.
Tabletim sürekli bozulup dururdu ve tablet çöpe attık 800 TL'ye yazık oldu.

Geçen bir video izlemiştim ne kadar doğru bilmiyorum ama 1 saatte telefonun ekranı falan kırıktı düzeltmişlerdi telefonu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçen bir video izlemiştim ne kadar doğru bilmiyorum ama 1 saatte telefonun ekranı falan kırıktı düzeltmişlerdi telefonu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Telefonu düşürürken canım çıkıyor ama Casper olduğu için sıkıntı etmiyorum.

Kasamı internete girmiyor diye yetkili servise götürmüştüm. Ana servise yollayacaklarını söylediler. Sonra aradan 10 gün geçti servisi aradık. Serviste işlemler devam ediyor denildi. Daha sonra tekrar aradık işlemler devam ediyor dendi. 20 iş günü sonrasında tekrar aradık ve birkaç gün sonra alırsınız dediler. Yetkili serviste 2 kağıt verildi. Birisi normal parça değişimi. Diğeri ise üst kapak. Meğerse tamir edildikten sonra kapağı nasıl yaptılarsa kırmışlar. Bana haber vermeden tekrar servise yollamışlar. Bir daha değişim bekleyip beni 30 gün bilgisayarsız bırakmışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı