CAT5 çıkıştan kablosuz dağıtmak

BthnKaratas

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Kurum içerisindeki CAT5 internet çıkışlarından kablosuz dağıtabilecek bir aparat var mı?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    1.009 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanırım bu ürün dediğiniz olayı yapıyor. USB kablosu ile güç alıyor. CAT5 kablo ile interneti takıyorsunuz ve kablosuz olarak dağıtıyor. Sanırım istediğiniz bu.

Hocam sanırım bu ürün dediğiniz olayı yapıyor. USB kablosu ile güç alıyor. CAT5 kablo ile interneti takıyorsunuz ve kablosuz olarak dağıtıyor. Sanırım istediğiniz bu.

Hayır o ürün USB'den interneti alıyor ve cihazdaki LAN portu bilgisayara kablolu internet bağlamak için var.

Merhaba.
Kurum içerisindeki CAT5 internet çıkışlarından kablosuz dağıtabilecek bir aparat var mı?

O hatla bir cihazı internete bağlamak için modeme ihtiyacınız var.

Hayır o ürün USB'den interneti alıyor ve cihazdaki LAN portu bilgisayara kablolu internet bağlamak için var.

O hatla bir cihazı internete bağlamak için modeme ihtiyacınız var.
Bana dediğiniz durum yanlış. O ürün modemden çıkan port üzerinden interneti alıp kablosuz olarak dağıtıyor.

Arkadaşın attığı fotoğrafı incelemedim. Arkadaşa dediğiniz durum doğru ve bir modeme ihtiyacı var.

Şimdi tekrar baktım ürüne hem USB'den hem WAN
portundan internet alabiliyormuş. Hem de aynı WAN portu LAN görevi yapıp elektronik aletlere kablolu internet verebiliyormuş. İkimiz de doğru ama eksik bilgi vermişiz yani.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı