(CAT6) tek damarlı ve çok damarlı VDSL hat kablosu

balan94

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.
Önümüzdeki hafta İstanbul - Fatih/Mevlanakapı'da yeni bir eve taşınıyorum. Bina yaklaşık 40 yıllık ve eve çok aşırı ince telefon kablosu gelmekte.
Ben de bu eve yeni CAT 6 kablosu çekmek istedim. Aşağıda da linkini bırakacağım Ugreen marka 25 metrelik bir kablo aldım.
Kablo içerisindeki damarlar birden fazla kablonun sarılmasıyla oluşturulmuş. Buradaki bir elektrikçi tek damarlı olmasının bir avantaj olduğunu söyledi ve kabloyu beğenmedi.
Ben de tecrübeli üyelere buradan sormak istiyorum, tek damarlı olmaması bir sorun yaratır mı?
Ben FIFA gibi rekabetçi oyunları seviyorum ve sırf ms gecikmesi yüzünden UyduNet'ten TurkNet'e geçiş yapmıştım ve performans artışı olmuştu. Yeni evimde sorun yaşamamak için UyduNet yerine yine TurkNet'i kullanmak istiyorum ve başka bir kablo daha iyi performans verecekse onu alabilirim.
Herkese teşekkürler.

Ürün linki.

Kaliteli kabloyu görünce :)

Kablo çok kaliteli hocam, hiç bir sorun çıkarmaz. Aklı sıra kalitesiz kabloyu kakalayıp dolandıracak :)

Asıl tek damarlı kablolar kötü. Çat diye kopuyor.

Bize gelen Türk Telekom çalışanı SANIRIM çok damarlı daha iyi demişti.
Ben de internette benzer yazılar okudum hocam, teşekkür ederim

Kaliteli kabloyu görünce :)

Kablo çok kaliteli hocam, hiç bir sorun çıkarmaz. Aklı sıra kalitesiz kabloyu kakalayıp dolandıracak :)

Asıl tek damarlı kablolar kötü. Çat diye kopuyor.
Bu markanın başka kablolarını da kullanıyorum ve birçok piyasa malından çok çok daha kaliteli. Dediğiniz gibi olabilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı