CAT7 Ethernet kablosu bilgisayarda soruna neden olur mu?

AxolothG

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i5-10400F | Asus B460m-k | Palit Nvidia RTX2070S 8GB | Corshair 32GB (16x2) DDR4 RAM | Sandisk 500GB M2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba.
Ugreen CAT7 RJ45 Ethernet kablosu düz altın kaplama 10Gbps 600MHz adlı ürünü aldım ama bilgisayar kasama olup olmayacağından şüpheliyim. Önceden modemlerin yanında verilen sarı Ethernet kablosunu kullanıyordum, o kablo girişi kopunca yeni kablo aldım. Sizce bir sorun olur mu?

Merhaba,

Aynı marka CAT7 kullanıyorum, son derece memnunum. CAT6 kabloda olduğu gibi CAT7'de de RJ45 başlık kullanılıyor, uyum konusunda sorun olmaz.

Teşekkürler cevabınız için içimde şüphe vardı artık rahatça kargomu bekleyebilirim :)

Genel kullanıcı için standart 1 tane Ethernet portu vardır zaten. Sıkıntı oluşturmaz.

Sağ olun cevap için.

Tek bildiğim 15 yıl önce CAT muhabbetini bilmeden aldığım dandik kabloyla şimdiki kaliteli kablonun uçlarının aynı olduğu ve performans olarak hiçbir şey fark etmediği.

Performans olarak fark ediyor diye biliyorum ama sonuç olarak o kablodan almam lazımdı Wi-Fi bağlantısı bulunmamakta kafamda ama yine de sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı