Catalina imaj boot olmuyor

App Mage

Centipat
Merhaba,

İşlemci Ryzen 5 2600X.
Ekran Kartım MSI RX 570 4 GB Armor.
Anakart ASRock B450M PRO V4.

@blackandyellow'ın hazırladığı imajı 32 GB'lık flash belleğe yazdım. Olası tüm configleri denedim. BIOS ayarlarını yazıldığı gibi yaptım ama hiçbir şekilde Boot olmuyor. Bu sistemi kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

ek : boot olmuyor derken şu şekilde. clover ekranını görüyorum. optionsdan ryzeni seçip boot ettiriyorum. end random seed hatası almadan geçiyorum. o bölümü usb ile ilgili hata alıyorum. akşam ekran görüntüsü yükleyeceğim.

Son düzenleme:
Ekran görüntüsü alalım lütfen :) Ayrıca Asrock ise BIOS güncel ve yapılandırılmış olmalıdır ayarları. Farklı USB portlar dene.

Şükür kavuşturana :) BIOS güncel. Tüm portları denedim. Ön portlar, arka portlar, port oğlu portlar, hepsini denedim. Sonra durup düşündüm hayatın anlamı falan derken sonra uyandım ben mac OS kuruyordum dedim. Akşam ayrıntı göndereceğim. Yüce kurtarıcı @blackandyellow :)

Son düzenleyen: Moderatör:
AE8B5EB9-5C09-4EEF-AB49-68A1EF5B69D7.jpeg

D6765F3D-C43D-4128-8A2E-DD27CB8C2A97.jpeg

Aldığım hatalar @blackandyellow

Ayrıca slide=0 eklenerek denenebilir boot etmek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı