Çözüldü Catalina Kurulum Sonrası Sistem Donması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

irfanumut

Kilopat
Makaleler
2
Yer
System 32
Daha fazla  
Meslek
Visual Graphics Designer
Merhabalar, ben Catalina Hackintosh kurdum ama açılınca direkt donup kalıyor ama safe mod ile açınca donma gibi sorun yok. Nvidia GTX1070 kullanıyorum, 1070’in DisplayPort'undan görüntü alıyor, onboard ekran kartına takıyorum, DisplayPort çıkışından Clover'da görüntü var fakat macOS Boot edince görüntü gidiyor, o yüzden ekran kartı kullanıyorum.
Açıldıktan 5 saniye sonra donuyor.
Şimdiden teşekkürler.
image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Web driver var ama High Sierra için. Ayrıca Nvidia GPU olduğu için High Sierra kurmalısın.
Mojave ve üstü için Nvidia driver yok. High Sierra kurmalısın. Ya da işlemcide dahili grafik varsa ekran kartını iptal edip onu kullanacaksın.
Web Driver diye bir şey varmış. GTX 1050 Ti gibi ekran kartlarını çalıştırdılar onu deniyorum şuan olursa yorumun için teşekküler.
Onboard ekran kartını deniyorum gene aynı sıkıntı var donup kalıyor. 😕

Son düzenleyen: Moderatör:
Web driver var ama High Sierra için. Ayrıca Nvidia GPU olduğu için High Sierra kurmalısın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı