Catalyst Control Center başlatılamıyor CCC kullanarak yapılandırabilecek ayar bulunmamaktadır hatası

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar başlıkta da belirttiğim bu hatayı alıyorum bu hatayı nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var. Bende Radeon HD 3450 var ve bu kartın Windows 10'a desteği yok diye biliyorum. Driver'ı indirip kurmayı deneyince bende aynı hatayı aldım. Hayla çözebilmiş değilim açıkçası.

Evet. Bundandır diye düşünüyorum. Aynı karta sahibim. Windows 8.1 ve Windows 10'da Catalyst Control Center açılmıyor. Sizdeki hatanın aynısını veriyor. Ama Windows 7'de çalışıyordu. Ama sırf bunun için desteği biten Windows 7'ye geçmeye değmez diye düşünüyorum. En fazla benim gibi nostalji amaçlı dual-boot olarak Windows 10'un yanına kurulmalı veya sanal makinede denenmeli.

Aynı sorun forumda mevcut. Windows 8.1 için çözümlenmiş.

"Öncelikle aygıt yöneticisinden AMD ekran kartımızı tamamen kaldırıyoruz. Ardından AMD sitesinden autodetectutility adlı programı indiriyoruz bu program bize en uygun güncelleştirmeyi indirip kurmamızı sağlayacak. İndirip kurulumu yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz ve masaüstünde herhangi bir boş yere tıklayıp 'Grafik Özellikleri'ne tıklıyoruz ve sorunumuz çözülmüş oluyor."

Ama Windows 10'da işe yarar mı bilemiyorum. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Ekran kartını kaldırdık diyelim. ve Olmadı diyelim. Ekran kartını nasıl geri getireceğiz?

Yeni konular

Geri
Yukarı