Catalyst Control Center OverDrive seçeneği kayboluyor

HUNAxE

Centipat
RAM
3 GB
Ekran kartı
ATI Radeon HD 3650
İşlemci
Intel Core 2 Duo E7200 2.53 Ghz.
Görsellerde de görüldüğü gibi Catalyst ayarlarında performans sekmesinde OverDrive seçeneği mevcut. Sıkıntı şu: Driveri ilk kurduktan sonra OverDrive sekmesi açılıyor ve OC yapılabiliyor. Ama sonraki her açışımda OverDrive sekmesine bastıktan sonra kullanım koşulları metni geliyor ve evete bastıktan sonra performans ve OverDrive sekmesi bir anda yok oluyor. Ayarlardan gelişmiş ve basit görünüm arasında değiştirdikten sonra performans sekmesi geliyor ama gene aynı hatalarla karşılaşıyorum.
Konu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar yazarsa beni için çok daha iyi olacaktır.
Not: OverDrive arayüzünü görmek isterseniz Driver'ı silip tekrar kurabilirim.

Dosya Ekleri

• Ekran 1.PNG
    Ekran 1.PNG
    174,3 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    174,3 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    175,9 KB · Görüntüleme: 13
  • Ekran Alıntısı4.PNG
    Ekran Alıntısı4.PNG
    39,7 KB · Görüntüleme: 21
Görsellerde de görüldüğü gibi Catalyst ayarlarında performans sekmesinde OverDrive seçeneği mevcut. Sıkıntı şu: Driveri ilk kurduktan sonra OverDrive sekmesi açılıyor ve OC yapılabiliyor. Ama sonraki her açışımda OverDrive sekmesine bastıktan sonra kullanım koşulları metni geliyor ve evete bastıktan sonra performans ve OverDrive sekmesi bir anda yok oluyor. Ayarlardan gelişmiş ve basit görünüm arasında değiştirdikten sonra performans sekmesi geliyor ama gene aynı hatalarla karşılaşıyorum.
Konu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlar yazarsa beni için çok daha iyi olacaktır.
Not: OverDrive arayüzünü görmek isterseniz Driver'ı silip tekrar kurabilirim.

Windows 7 de böyle bir hata var Windows 8.1 geçip düzelttim ben.

Bende de vardı aynı sorun. Sanırım Eylül'de nostalji için Windows 7 kurduğumda yaşamıştım. Belki çözümü vardır bilmiyorum ama ben format atıp Windows 8.1'e geçtiğim zaman çözülmüştü. Siz bir sil-yükle deneyin.

Geri
Yukarı