Çözüldü Catalyst software Suite nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Barney28

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HD 6570 ekran kartım var AMD'nin sitesinden kendi ekran kartımı aratınca bu çıktı ne işe yarar indirilmeli mi?

Çözüm
Catalyst Control Center, ATI ekran kartları ile beraber gelen ve sadece ATI ekran kartlarında; oyun için 3D, performans ayarları, masaüstü,ekran çözünürlük ayarları ve video, renk ayarları vb.. gibi birçok gerekli ayarı yapmamızı sağlayan bir yardımcı programdır.

Yani kısaca bilgisayarında ki grafik ayarlarını değiştirebildiğin yardımcı bir program.
Catalyst Control Center, ATI ekran kartları ile beraber gelen ve sadece ATI ekran kartlarında; oyun için 3D, performans ayarları, masaüstü,ekran çözünürlük ayarları ve video, renk ayarları vb.. gibi birçok gerekli ayarı yapmamızı sağlayan bir yardımcı programdır.

Yani kısaca bilgisayarında ki grafik ayarlarını değiştirebildiğin yardımcı bir program.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Catalyst Control Center, ATI ekran kartları ile beraber gelen ve sadece ATI ekran kartlarında; oyun için 3D, performans ayarları, masaüstü, ekran çözünürlük ayarları ve video, renk ayarları vb. Gibi birçok gerekli ayarı yapmamızı sağlayan bir yardımcı programdır.

Şu an PC'de AMD Catalyst Control Center var bunu indirsem sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şey zaten. Catalyst Control Center, Catalyst Suite içinde geliyor. Eğer varsa beta Radeon Software indirmen lazım.

Ki bakıyoum, tahmin ettiğim gibi var.

Yeni sürüm varken eski sürüm ile cebelleşmek de bir tercih tabii ki.

Ben eskisini mi indirmişim ne bileyim düzeltmem gerekiyor mu bunu beta olanı indirsem buradan?

1641917540573.png

İlkini indirmiştim ben 2. sinimi indirmem gerek?

Ben eskisini mi indirmişim ne bileyim düzeltmem gerekiyor mu bunu beta olanı indirsem buradan?

Eki Görüntüle 1267453

İlkini indirmiştim ben 2. sinimi indirmem gerek?

Hocam Radeon Software'ı indirmenizi tavsiye etmiş Recep hocam yani evet 2. olanı indirmeniz gerekiyordu.

Geri
Yukarı