Cayma bedeli karşılayan ISS önerileriniz

Hepinize iyi günler arkadaşlar.
Üniversite için Superbox almıştım ve beni üniversitede rahat ettiren etmenlerden bir tanesiydi.
Maalesef deprem olaylarından sonra memleketime geri döndüm ve neti resmen kullanamaz oldum.
Yüksek ping, kotalı olması ve sürekli 10'un altına düşen indirme/yükleme hızları artık canıma tak etti resmen.
Geçen 2 hafta önce kadar Turkcell'i aradım ve durumu anlattım. Cayma bedelinin 795 TL olduğunu söyledi. (6 ay varmış taahhütname bitişine )
Üstüne tekrardan fatura ödedim dün. Sanırım cayma bedeli bir tık daha düşmüştür diye düşünüyorum. (şu an 5 ay kaldı)
Daha önce tekrar bu konuyla ilgili konu açtım. Konuyu tekrar yükseltmek yerine yeni konu açayım dedim.

Geçmiş konuda bir arkadaş Superonline fibere çevir dedi. Müşteri temsilcisi sadece Superonline altyapıdan fiber net kullanabilirsiniz dedi.
Altyapım TTNET fiber.

Cayma bedelinin hepsini olmasa da 500-600 TL'sini karşılayan da olur.

Bazen taahhütnamede geçen fiyata vergi vs. geldi deyip ekstra ücret eklemeyen de olsa tadından yenmez :D
Evimde fiber altyapı var.
Bana fiyat/performans konusunda üzmeyecek ve gerektiğinde çekmeme durumunda teknik destek alabileceğim, arayıp yardım alabileceğim güzel bir ISS önerebilir misiniz?

Hocam cayma bedeli ödeyen firmalar hepsi pahalı ISP firmalarıdır. Gine o parayı adamlar çıkarıyor zaten. Ucuz firma olarak www.fixnet.com.tr/evinterneti geçin cayma bedelini kendiniz ödemek isterseniz kaç TL kazanç veya fark var bakın. Derim sırf cayma bedel için 200 250TL vermeye gerek yok bence aylık internete.

TurkNet önermem ben sorun olduğunda ulaşabileceğiniz kimse yok. Mesaj atıyorsunuz 1 gün sonra anca cevap veriyorlar. Alacaksanız Türk Telekom alın derim yıllar önce verdiği rezil hizmet artık yok. Günün her saati arayıp hizmet alabiliyorsunuz. Ben gece 3'te 4'te sorun olduğunda bile arıyordum hemen çözüyorlardı.

TurkNet, Türk Telekom'a ödemede bulunmamış zaten normal fatura 250 lira TurkNet'te. Türk Telekom'u arayacaksınız. Mail adresinizi verip ödediğiniz son faturanızı mail atmalarını isteyeceksiniz.

Türk Telekom'a da ödediğim son fatura 130 TL. Yani faturaya taahhüt iptal ücreti yansımadı, onu demek istedim.

Geri
Yukarı