Cayma bedeli ne kadar ödenir?

ilakisa

Centipat
Daha fazla  
2 yıllık Türk Telekom taahhüdünün tam olarak 1 senesi kaldi. 16Mbps internete 155TL ödüyorum ve TurkNet'e gecmek istiyorum. Nekadar cayma bedeli öderim, internette 2senelik taahhütlerde cayma bedeli ödenmiyor diye okudum ama pek güvenmedim açıkçası.

Güvenmediğiniz iyi olmuş. Çünkü 2 senelik taahhütlerde cayma bedeli ödenmediği bilgisi yanlış. Şurada her şeyi en ince ayrıntısına kadar resmi belgelerle anlattım: 1 yıldan uzun süreli taahhütlerin feshi

Ne kadar ödeyeceğiniz konusuna gelince: Tarifenizin indirimsiz fiyatından 155'i çıkarıp kalan aylarla ve geçen aylarla ayrı ayrı çarpmanız lazım. Hangisi düşükse o kadar çıkar. Tabii modem parası, TV parası bilmem nesi falan varsa işler değişir. Kabaca hesap budur onu anlatmaya çalıştım yani. Müşteri temsilcisiyle konuşun o söyler ne kadar çıktığını. Online İşlemlerde de olabilir bir kurcalayın oraları. Ben Millenicom kullanıyorum. Bendeki Online İşlemlerde var mesela.

Güvenmediğiniz iyi olmuş. Çünkü 2 senelik taahhütlerde cayma bedeli ödenmediği bilgisi yanlış. Şurada her şeyi en ince ayrıntısına kadar resmi belgelerle anlattım: 1 yıldan uzun süreli taahhütlerin feshi

Ne kadar ödeyeceğiniz konusuna gelince: Tarifenizin indirimsiz fiyatından 155'i çıkarıp kalan aylarla ve geçen aylarla ayrı ayrı çarpmanız lazım. Hangisi düşükse o kadar çıkar. Tabii modem parası, TV parası bilmem nesi falan varsa işler değişir. Kabaca hesap budur onu anlatmaya çalıştım yani. Müşteri temsilcisiyle konuşun o söyler ne kadar çıktığını. Online işlemlerde de olabilir bir kurcalayın oraları. Ben Millenicom kullanıyorum. Bendeki Online işlemlerde var mesela.

Teşekkürler ben bir bakayım konuya.

Geri
Yukarı