Cayma bedeli ödemeden taahhüt iptali mümkün mü?

Mr. Lonely

Hectopat
Türk Telekom kullanıcısıyım. Altyapının iğrençliği yüzünden sayısız sorun yaşadım internetsiz kaldım kopma sorunları yaşadım. Şu an 24 Mbps paket kullanıyorum. İlk başta 23Mbps hız alıyordum fakat son altı aydır 7.5 Mbps hız alabiliyorum. Elimdeki somut kanıtlarla BTK denen kuruma defalarca şikayet ettim fakat her seferinde beni otomatik cevapla geçiştirdiler. Yeni düzenlemeyi görünce belki kurtulabilirim diye umutlandım. Şu an mevcut paketimin üçte birini dahi alamıyorum. Cayma bedeli ödemeden kurtulabilir miyim?

Son 6 aydır internet hızın 7 ve sen arıza kaydı oluşturduğun halde böyle ise ara türktelekomu tekrardan ara hızım hala düşük de ve tekrardan ekip göndersinler. Eğer bir şey yapılamazsa Turktelekomun genel müdürlüğüne gidip cayma bedeli olmadan çıkış yapabilirsin. Bu bilgiyi müşteri hizmetleri asla vermez ve reddederler. Benimde Tivibum düzgün çalışmıyordu, en sonunda gelen adam dedi ki git genel müdürlüğe anlat durumu benim adımı ver, cayma bedeli olmadan çıkış yaparsın dediler ve yaptım.

Geri
Yukarı