Cbox Türkiye yetkili numarası nedir?

Ekin0

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce oyundaydım bir anda ekran gitti çizgi çizgi oldu ve masaüstümü göremez hale geldim. Sistemime zarar vermemek için Alt+F4 tuşuyla sistemimi normal şekilde kapattım. Fakat sorunun monitörden kaynaklandığını düşünüyorum HDMI kablosu değiştim. Çözüm olmadı. Cbox Türkiye Garantisine nasıl ulaşırım yetkili numarası nedir? Ek olarak sorun sizce ne olabilir? Monitörden cızırtı geliyordu ekran kartım GTX1650 Super ekran kartından kaynaklandığını düşünmüyorum. Yarın ek olarak bir başka bilgisayarda denemeye çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar az önce oyundaydım bir anda ekran gitti çizgi çizgi oldu ve masaüstümü göremez hale geldim. Sistemime zarar vermemek için Alt+F4 tuşuyla sistemimi normal şekilde kapattım. Fakat sorunun monitörden kaynaklandığını düşünüyorum HDMI kablosu değiştim. Çözüm olmadı. Cbox Türkiye Garantisine nasıl ulaşırım yetkili numarası nedir? Ek olarak sorun sizce ne olabilir? Monitörden cızırtı geliyordu ekran kartım GTX1650 Super ekran kartından kaynaklandığını düşünmüyorum. Yarın ek olarak bir başka bilgisayarda denemeye çalışacağım.
Cbox Servisi - 0850 885 33 16 - Cbox Servisleri, Cbox Servis. Bu arada CBOX diye monitör markası mı olur İzoly'nin kardeşi galiba. Garantiden pek bir şey çıkacağını sanmam hocam deneyin şansınızı.

Bu arada CBOX diye monitör markası mı olur İzoly'nin kardeşi galiba.
Değil ancak çok kalitesiz bir marka.

2005'te vesaire Casper gibi F/P denilen kalitesiz dizüstü bilgisayarlar üretiyorlardı.

Şu anda TurboX ve Izoly sistemlerle vesaire geliyorlar. Kalitesizler yani.

Geri
Yukarı