CBR 125 vs Pulsar NS 150

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar Allah nasip ederse önümüzdeki 2 ay içerisinde başlıkta bahsettiğim motosikletlerden birini alacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Şu an Mondial kullanıyorum ve sürekli bir sıkıntı masraf çıkartıyor. Yani ben aldıktan sonra bir süre başım ağrımasın istiyorum. Ayrıca hız yapmayı da severim. Hız için CBR 250 önereceksiniz ama bütçem kurtarmaz maalesef. O yüzden bu ikisi arasından soruyorum size. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu arada CBR alırsam model olarak 2012-2013 eğer pulsar almak istersem, 2016 ve üzeri modelleri alacağım.

Son düzenleme:
CBR 125 biraz daha spor duran bir kasa. Benim daha çok hoşuma giden bir tasarım bu iki alternatif içerisinden. Tahminim Honda, Bajaj' a göre daha az problem çıkarabilecek bir marka. Sonuçta bu model 2004 yılından beri üretilen ve satılan bir model. İşletme bakımından uygun olduğunu biliyordum. Güncel olarak pek bir bilgim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Allah nasip ederse önümüzdeki 2 ay içerisinde başlıkta bahsettiğim motosikletlerden birini alacağım. Siz hangisini önerirsiniz? Şu an Mondial kullanıyorum ve sürekli bir sıkıntı masraf çıkartıyor. Yani ben aldıktan sonra bir süre başım ağrımasın istiyorum. Ayrıca hız yapmayı da severim. Hız için CBR 250 önereceksiniz ama bütçem kurtarmaz maalesef. O yüzden bu ikisi arasından soruyorum size. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bence çok fark etmez. Gönlünüz hangisinden yanaysa. Güç olarak biraz daha iyidir pulsar. Yakıt konusunda hemen hemen aynıdırlar. Tercih sizin.

Geri
Yukarı