CCA C10 , KZ ZS10 , TRN V80 veya KZ ZSN PRO?

Hipotithenai

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 8400/1070 ti/16gb
Merhaba arkadaşlar bir süredir beni pişman etmeyecek bir Bluetooth kulakiçi kulaklık arıyordum fakat her üründe bir beğenmeyen var illaki. Bende olmazsa olmasın diğerek ve forumları araştırarak bu 4 model ürüne ulaştım. Daha öncesinde 2014'ten beri kullandığım Razer hammerhead Pro vardı ve her şeyi ile harika bir kulakiçi kulaklıktı ama ne yazık ki şu ana kadar gelebildi ve sürücü kısmındaki bir tel temassızlığından elveda ettim. Birkaç ay önce plextone G20 satın aldım Aliexpress üzerinden fakat iğrenç ötesi bir sesi var genel olarak. Varsa tecrübeleriniz bilgileriniz bu bulduğum 4 model arasından öneri ve tavsiyelerinizi istiyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AS06 veya ZSN PRO tavsiye ederim. Şunu da atayım: Leaderboard - AudioBudget (IEM Sıralama)
KZ ZSN PRO daha iyi diye biliyorum, özellikleri birbirine benzer hangisi hoşunuza gidiyorsa alın ancak KZ firmasını öneririm.
Söyledikleriniz üzerine biraz daha araştırdım sanırım KZ ZSN PRO'yu kesin alacağım, yanına da ya TRN V80 ya da CCA C10 alacağım. BA ve DD kısaltmalarını bilmiyordum buraya konu açana kadar, ona da baktım. BA ve DD'nin 1 veya 2 den fazla olması aşırı bir fark yaratır mı diye düşünüyorum. O yüzden bu dediğim 2 kulaklıktan birini de yanında alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı