CCleaner güvenli midir?

Bundan 4-5 yıl öncesinde ne kadar doğrudur bilmem ama virüslü olduğu söylemleri vardı, uzun süredir (şu an çoğunlukta görmüyorum ancak) varlığını sürdüren bir program. Hatta burada da daha yeni konular görmüştüm virüs barındırdığına dair. Güvenlidir, yılların programı. Ancak çerez temizliği registry birleştirme gibi şeyleri var, içerisinde olan şeyleri yaparken ne yaptığını bilerek yapmakta fayda var.

Regedit artık dosyaları vb şeyler temizlemek amacıyla indirmek istiyorumda bir sorayım dedim.

Regedit artık dosyaları vb şeyler temizlemek amacıyla indirmek istiyorumda bir sorayım dedim.

Temizleme yaparken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum internetten ideal CCleaner kullanımına bir bakın bence bazı kullancıılar CCleaner ile bundan dolayı sorun yaşadı.

Temizleme yaparken biraz dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum internetten ideal CCleaner kullanımına bir bakın bence bazı kullancıılar CCleaner ile bundan dolayı sorun yaşadı.

Üstteki hocamında dediği gibi bilinçli bir şekilde güzelce temizliğinizi yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı