CCleaner zararlı mı?

CCleaner'dan daha üstün bir teknoloji ile yapılmış Avast CleanUp var. 30 günlük deneme sürümü işinizi görür. CCleaner'dan daha fazla özellik var. Tamamen sağlam uygulama, Avast logosunu görünce kötü sanmayın. Konu'ya gelirsek, CCleaner zararlı değil, regedit temizleme basmazsanız sıkıntı olmaz. regedit konusunda sıkıntı çıkarabiliyor.

CCleaner'dan daha üstün bir teknoloji ile yapılmış Avast cleanup var. 30 günlük deneme sürümüişinizi görür. CCleaner'dan daha fazla özellik var. Tamamen sağlam uygulama, Avast logosunu görünce kötü sanmayın. Konuya gelirsek, CCleaner zararlı değil, regedit temizleme basmazsanız sıkıntı olmaz, regedit konusunda sıkıntı çıkarabiliyor.

Teşekkür ederim.

CCleaner'dan daha üstün bir teknoloji ile yapılmış Avast CleanUp var. 30 günlük deneme sürümü işinizi görür. CCleaner'dan daha fazla özellik var. Tamamen sağlam uygulama, Avast logosunu görünce kötü sanmayın. Konu'ya gelirsek, CCleaner zararlı değil, regedit temizleme basmazsanız sıkıntı olmaz. regedit konusunda sıkıntı çıkarabiliyor.

CCleaner zaten Avast'ın değil mi?

Regedit temizlemesi, sadece silinen programların geride kalan çöp kalıntılar. Regedit temizlemenin dezavantajı yoktur, çok kez yaptım. Yanlış bilgilendirmeyin.

Bir arkadaşım Ccleaner Avast'a geçince ve üstüne bir de hacklenince itibarını yitirdi demişti.

Ben kampanyadan faydalanıp Kerish Doctor aldım. 2 senelik 3 PC'de kullanılabilir şekilde çok uygun fiyata geldi. Toplam 9.95 dolar.

@414605, ama Avast CleanUp daha gelişmiş. O yüzden önerdim.

Geri
Yukarı