CD`den Önyükleme Yapılamıyor - Klavye Çalışmıyor !

Nypthie

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 8.1 kurucam. USB ile Dha önce hep kuruyodum CD`den önyükleme için bir tuşa basın dediği zaman klavye çalısmıyor. Aynı klavye ile BIOS'a girebiliorum ayar falan yapıyorum ama dediğim yerde klavye calısmıyor. Farklı klavyeler ile denedim yok, banamısın demiyor. Ayrıca USB Legalcy support falan bunlar hep Enabled. BIOS pilini cıkarttım taktım oda fayda etmedi varmı bilen birisi?

ANAKART : GİGABYTE H61M-DS2 Rev3.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırladığın CD'nin bootable olduğuna emin misin ? Bir de BIOS'ta USB Keyboard Support ayarı varsa ve bu ayar OS ise bunu BIOS olarak değiştirmen gerekebilir.
Hazırladıgım USB sizin rehberiniz doğrultusunda hazırladım, zaten bootable olmasa Cd`den önyükleme yapmak için bir tuşa basınız yazıdı dahi cıkmazdı :) BIOSda USB Keyboard Support ayarı yok USB legalcy support var ve enabled ayrıca USB2.0 controller var oda Enabled BIOSumun fotolarını çekip konuyu düzenleyerek atıcam.

WnkG82.jpg

qYMJQD.jpg

a531p5.jpg

BIOS

+++

++++++++

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı