Çözüldü CD key hatası nasıl çözülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

631725

Picopat
Daha önce aktivasyon kodunu girdim, oyundan çıktım. Yaklaşık bir hafta sonra tekrar gireyim dedim kodu tekrar istedi. Girdiğim zaman bu hatayı aldım, ne yapmam gerekiyor?

16872735894118587998262171024447.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam şimdi GeForce Experience de oyunun sayfasına girdim. Önceki ayarlara geri dön dedim o ekrandan tekrar başlattım. Sorun yok şimdilik düzeldi oyun. Herhalde optimum hale getirince oyun bozuluyor bilmiyorum.
Merhaba. Oyunun adını söyleyebilir ve Ubisoft Connect kütüphanenizin ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Teşekkürler.
Assassins Creed 4 Black Flag

Buradan iletişime geçin
Oraya da yazdım daha dönüş olmadı

Merhaba. Oyunun adını söyleyebilir ve Ubisoft Connect kütüphanenizin ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Teşekkürler.
Screenshot_20230620_192413_com.ubisoft.uplay.jpg

PC den atamadım kusura bakma

Hocam ilk attığınız görselde kırmızı yazı ile ''girmiş oldunuz CD Key zaten bu hesapta. Kütüphanenizi kontrol edin'' yazıyor. Kütüphanenizden attığınız ekran görüntüsünde de Assassin's Creed Black Flag oyunu zaten kütüphanenizde gözüküyor. Yanlış anlamayın, insanlık hali, atlamış olabilirsiniz, kütüphanenizi kontrol edip de oyunu oradan başlatmayı denediniz mi?

Hocam ilk attığınız görselde kırmızı yazı ile "girmiş oldunuz CD key zaten bu hesapta. Kütüphanenizi kontrol edin" yazıyor. Kütüphanenizden attığınız ekran görüntüsünde de Assassin's Creed Black Flag oyunu zaten kütüphanenizde gözüküyor. Yanlış anlamayın, insanlık hali, atlamış olabilirsiniz, kütüphanenizi kontrol edip de oyunu oradan başlatmayı denediniz mi?

Her yerden denedim en sonunda PC'yi yeniden başlattım. Oyun açıldı bu sefer ana menüye girmeden oyunu kapatıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her yerden denedim en sonunda PC'yi yeniden başlattım. Oyun açıldı bu sefer ana menüye girmeden oyunu kapatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

şunu dener misiniz?

Hocam şimdi GeForce Experience de oyunun sayfasına girdim. Önceki ayarlara geri dön dedim o ekrandan tekrar başlattım. Sorun yok şimdilik düzeldi oyun. Herhalde optimum hale getirince oyun bozuluyor bilmiyorum.

Çözüm
Hocam o yıllardaki oyunların grafik ayarlarında nvidia physics diye bir ayar var, o teknoloji şu an desteklenmediği için o ayar oyunları bozabiliyor, herhalde onunla alakalı.

Geri
Yukarı