CD Key mi Almak Güvenli Yoksa Hesap mı?

LAMHOW3RX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Merkez/Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Genel Yayın Yönetmeni
Merhaba arkadaşlar, Instagram'da uygun oyun gibi bir çok hesapta sıklıkla oyunlar için Origin ve uPlay hesap satışları görmeye başladım. Özellikle Battlefield 1'i 30 TL gibi inanılmaz ucuz fiyatlara satıyorlar. Hesapların güvencesi nedir? çalıntı olma olasılığı var mı acaba? Ben Bursagb.com'dan sürekli oyun alışverişi yapıyorum ancak şu hesap satışındaki fiyatlar daha ucuz geldi.

Merhaba arkadaşlar, Instagram'da uygun oyun gibi bir çok hesapta sıklıkla oyunlar için Origin ve uPlay hesap satışları görmeye başladım. Özellikle Battlefield 1'i 30 TL gibi inanılmaz ucuz fiyatlara satıyorlar. Hesapların güvencesi nedir? çalıntı olma olasılığı var mı acaba? Ben Bursagb.com'dan sürekli oyun alışverişi yapıyorum ancak şu hesap satışındaki fiyatlar daha ucuz geldi.

BF1 bi kaç gün önce indirimde o fiyatlara satıldı zaten

Genellikle hesap satışı yapan siteler hesapları alıyor yada hesapları çalıyor ama TiriniTi gibi siteler hesapları bildiğim kadarıyla almakta.Yinede hesapları alıp az kâr amacıyla satan sitelerde bile aldıkları kişiler sahtekarlık yapmasıyla hesapların şifresinin değiştirilmesi olayı oluyor ama TiriniTi'yi örnek verecek olursak hesapların şifresi değiştirilse bile yeni hesap verme güvencesi sunmakta.Ben olsaydım bundan dolayı güvence veren sitelerden hesap alırdım yada güvence vermeyen sitelerden cd key alırdım.

Çok soğuk bakıyordum zaten. Teşekkürler hocam. Bu arada hiç hesap alan oldu mu acaba?
Ben BursaGB.com sitesinden almadım ancak daha ònce TiriniTi sitesinden bir oyun hesabı alişverişim olmuştu. Dediğim gibi herhangi bir sorun yaşamadım hâla ama ilerde sorun olursa müşteri hizmetleri zaten çok ilgili onlar yardımcı olur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı