Steam CD key nasıl öğrenilir?

beast123

Picopat
Daha fazla  
Steam hesabımda kısıtlama var. Benden çevrimiçi bir satıcıdan veya fiziksel bir mağazadan alınan bir CD anahtarı istiyorlar ama nasıl bulacağımı bilmiyorum. Steam hesabımda 1 tane perakende satın alınan oyun var ama CD keyini bulamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Direkt Steam üzerinde perakende alınan CD keyi öğrenmenin yolu yok. CD keyi aldığınız yeri bulmanız ve oraya bakmanız lazım. Eğer key, mailinize geldiyse mail geçmişiniz üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Hocam ben hesabı satın aldım bir süre sonra oyun almak istediğimde bir anda hesaba kısıtlama geldi başta paysafecard ile yapılan harcamadaki kartın bilgilerini vs istedi yok deyince CS key istiyorlar şu anda da nasıl çözerim acaba?

Hocam ben hesabı satın aldım bir süre sonra oyun almak istediğimde bir anda hesaba kısıtlama geldi başta paysafecard ile yapılan harcamadaki kartın bilgilerini vs istedi yok deyince CS key istiyorlar şu anda da nasıl çözerim acaba?
Hesabı satın aldığınız kişiyle iletişime geçmeniz lazım o zaman. CD Key veya kart bilgilerini genelde hesap çalınma olaylarında hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız için istiyorlar. Hesabı satın aldığınız kişi size istenen bilgileri verirse hesabın kısıtlamasını kaldırabilirsiniz.

Hesabı satın aldığınız kişiyle iletişime geçmeniz lazım o zaman. CD key veya kart bilgilerini genelde hesap çalınma olaylarında hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız için istiyorlar. Hesabı satın aldığınız kişi size istenen bilgileri verirse hesabın kısıtlamasını kaldırabilirsiniz.

Satın aldığım kişide bilgim yok diyor ne yapacağımı şaşırdım.

Meraktan soruyorum, neden hesap satın aldınız ?

Cs prime 15$ 450 lira ediyor.
Siz hesabı kaça aldınız ?
(İmza 3 hesapla cs oynayan adam)

CS Prime 15$ 450 lira ediyor.
Siz hesabı kaça aldınız?
(İmza 3 hesapla CS oynayan adam)

Hocam ben hesabı aynı fiyata aldım hatırlamıyorum ama içinde sadece CS yok başka oyunlarda var Steam arkadaş eklemesi vs açık zaten konumuz bu değil neden konuşuyoruz ki bunu?

Hocam ben hesabı aynı fiyata aldım hatırlamıyorum ama içinde sadece CS yok başka oyunlarda var Steam arkadaş eklemesi vs açık zaten konumuz bu değil neden konuşuyoruz ki bunu?

Aldığın kişi yakının ya da güvendiğin biri değilse hata yapmışsın. Desteğe yazıp yarım saatte geri alırlar o hesabı.

Yeni konular

Geri
Yukarı