Steam CD key nasıl öğrenilir?

Satın aldığım kişide bilgim yok diyor ne yapacağımı şaşırdım.
Hesabı satın aldığınız kişi kolpada bence. Bu hesap satın alma işlerinde dolandırılma olayları çok dönüyor. Adam size hesabı sattıktan sonra geri almaya çalışmış olabilir.
Ha eğer hesabı satın aldığınız kişi doğruyu söylüyorsa hesap ortada kalacaktır. Steam'e istediği kanıtlardan herhangi birini sunmadan kısıtlamayı kaldıramazsınız.
Ben bu hesabı satın aldım, hesabı satın aldığım kişi de bilmiyor gibi işlere karışmayın. Hesap satın almak ya da satmak yasaktır. Öyle derseniz hesap direkt gider.

Hesabı satın aldığınız kişi kolpada bence. Bu hesap satın alma işlerinde dolandırılma olayları çok dönüyor. Adam size hesabı sattıktan sonra geri almaya çalışmış olabilir.
Ha eğer hesabı satın aldığınız kişi doğruyu söylüyorsa hesap ortada kalacaktır. Steam'e istediği kanıtlardan herhangi birini sunmadan kısıtlamayı kaldıramazsınız.
Ben bu hesabı satın aldım, hesabı satın aldığım kişi de bilmiyor gibi işlere karışmayın. Hesap satın almak ya da satmak yasaktır. Öyle derseniz hesap direkt gider.

Yani kaç gündür uğraşıyorumda sonuç yok büyük ihtimal boşa gidecek hesap.

İşte bu ve bunun gibi sebeplerin hesabın değerini çok düşürdüğünü bilmeyen bilgisiz forum halkı hesabında RDR2 var diye hesabının değerini 2000TL sanıyor.

Hepsine 50 lira veririm yazıyorum, sarıyor.

Ekran Resmi 2024-03-05 01.37.52.png

Hocam ben hesabı aynı fiyata aldım hatırlamıyorum ama içinde sadece CS yok başka oyunlarda var Steam arkadaş eklemesi vs açık zaten konumuz bu değil neden konuşuyoruz ki bunu?
Çinlinin biri hesabımı ele geçirmişti. Hesap 2004 yılında açtığım hesaptı. HL serisi ve cs vardı envanter boştu. Steam ile iletişime geçtim ve kredi kartı bilgilerini verdim. Eski mailin hangisi olduğunu söyledim ve hesabı geri aldım. Bu bilgileri alırsan bunlarda işine yarar.

Key ile yapılan alımlarda bazen key çalıntı oluyor. Bu sebeptende steam hesabı bloklanıyor. Eğer durum böyleyse satanın yapacağı birşey kalmıyor.

Envanterin önemliyse blok yediğin oyunu satın alman karşılığında hesabı açmalarını isteyebilirsin. Ben olsam bunu denerdim. Sorma sebebim eleştirmek değil. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.

Sahiplik kanıtı olarak sadece CD anahtarı bilgisini kabul ediyorlarsa yapacak bir şeyin yok. Büyük ihtimalle eski bir hesap satın aldın. İstedikleri CD anahtarı bilgisini hesabı oluşturan asıl kişi bile o kadar uzun süre elinde tutmamıştır. Sırf eski gözükeyim veya CS2'de 10 yıllık ve 5 yıllık tecrübe jetonum olsun diyerek bu tarz hesapları satın almanın mantığı yok. O hesaptan daha hayır bekleme.

Çinlinin biri hesabımı ele geçirmişti. Hesap 2004 yılında açtığım hesaptı. Hl serisi ve CS vardı envanter boştu. Steam ile iletişime geçtim ve kredi kartı bilgilerini verdim. Eski mailin hangisi olduğunu söyledim ve hesabı geri aldım. Bu bilgileri alırsan bunlarda işine yarar.

Key ile yapılan alımlarda bazen key çalıntı oluyor. Bu sebeptende Steam hesabı bloklanıyor. Eğer durum böyleyse satanın yapacağı bir şey kalmıyor.

Envanterin önemliyse blok yediğin oyunu satın alman karşılığında hesabı açmalarını isteyebilirsin. Ben olsam bunu denerdim. Sorma sebebim eleştirmek değil. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma.

Yok önemli değil sorabilirsin tabii ki ama ilk mail falan elimde onu da verdim ama kabul etmediler illa diyorlarki ya da paysafecard mıdır nedir onun kart bilgileri ya da CD key diyorlar.

Bence hesabı satın aldım falan deyip kanıtta atın hesap direkt gitsin nasıl olsa hesaba ulaşamıyorsunuz bari adamda ulaşamasın.

Yani hesaba oyun almaya çalışırken oldu bu kısıtlama sorunu normalde ben de biliyorum hesabı satın aldıktan sonra yeni bir bilgisayardan giriş yaptığımda uzun bir süre geçmeden para yükleme oyun alma CS yapmamam gerektiğini ama 1 ay geçti zaten o yüzden denemiştim.

Sahiplik kanıtı olarak sadece CD anahtarı bilgisini kabul ediyorlarsa yapacak bir şeyin yok. Büyük ihtimalle eski bir hesap satın aldın. İstedikleri CD anahtarı bilgisini hesabı oluşturan asıl kişi bile o kadar uzun süre elinde tutmamıştır. Sırf eski gözükeyim veya CS2'de 10 yıllık ve 5 yıllık tecrübe jetonum olsun diyerek bu tarz hesapları satın almanın mantığı yok. O hesaptan daha hayır bekleme.

Yapacak bir şey yok sanırım.

Geri
Yukarı