Steam CD keyler ileride hesaptan silinir mi?

Benimde kabasakal üzerinden bir çok key alışverişim oldu henüz bir sıkıntı yaşamadım, keyleri nasıl elde ediyorlar bu kadar ucuza satıyorlar bu konuda net bilgim yok, kendilerine bu konuda mesaj gönderdim ve cevap bekliyorum, silinme konusuna gelince silinecek olsa belli bir ay veya günler içerisinde silinirdi diye düşünüyorum 1 2 sene sonra silinmesi bana zor geliyor.
Benzer durum Razerın sitesinde bile yaşanmıştı zamanında denk gelen arkadaşlar vardır baya uygun fiyata re village ve 7 oyunlarını satmışlardı ve oyunlar hesaplardan gitmişti kısa süre içinde, telafi ettiler tabi orası ayrı.
Tamamdır hocam,ben de Horizon'u 6 gün önce aldım. Bilemiyorum şimdi The Callisto Protocol alacaktım ama görünce bir şüphelendim.

Tamamdır hocam,ben de Horizon'u 6 gün önce aldım. Bilemiyorum şimdi The Callisto Protocol alacaktım ama görünce bir şüphelendim.
Haklısınız hocam, Kabasakal bu steam veya diğer key işlerine yeni yeni başladı sayılır, aynı zamanda itemsatis sitesinde de benzer fiyatlara satış bulunuyor. Genel itibariyle bakıldığı zaman Kabasakal bir çok online oyun içi item, karakter, para satışı yapan aynı zamanda alım da yapan uzun zamandır hizmet veren hatta bir çok yayıncının sponsoru konumunda bir site. Bu açıdan ben güveniyorum, fakat dediğiniz gibi ileride satılan bu keylerle alakalı bir sıkıntı çıksa bile arkasında dururlar mı önemli olan o. Ben bir mesaj gönderdim ve dediğim gibi cevap bekliyorum, tatmin edici bir cevap alacakmıyım göreceğiz. Ona göre haberdar ederim konu içerisinden.

Haklısınız hocam, Kabasakal bu steam veya diğer key işlerine yeni yeni başladı sayılır, aynı zamanda itemsatis sitesinde de benzer fiyatlara satış bulunuyor. Genel itibariyle bakıldığı zaman Kabasakal bir çok online oyun içi item, karakter, para satışı yapan aynı zamanda alım da yapan uzun zamandır hizmet veren hatta bir çok yayıncının sponsoru konumunda bir site. Bu açıdan ben güveniyorum, fakat dediğiniz gibi ileride satılan bu keylerle alakalı bir sıkıntı çıksa bile arkasında dururlar mı önemli olan o. Ben bir mesaj gönderdim ve dediğim gibi cevap bekliyorum, tatmin edici bir cevap alacakmıyım göreceğiz. Ona göre haberdar ederim konu içerisinden.
Tamamdır hocam teşekkür ederim ama cevap olarak baştan savıcı biz eskiden alıp stoklarımızdakileri satıyoruz gibi bir şey demezler umarım.

Tamamdır hocam teşekkür ederim ama cevap olarak baştan savıcı biz eskiden alıp stoklarımızdakileri satıyoruz gibi bir şey demezler umarım.
Bakalım hocam, sonuçta kinguin eneba gibi sitelerde de farklı satıcılar var onlarda resmi satıcı değiller bu zamana kadar bir çok indirimli key konusu paylaşıldı ve oralardan satın alım oldu. Kabasakal ve item satışta olumlu olan şey ise satıcıların sitedeki farklı kişiler değilde doğrudan kendileri olmaları.

@CS Relboron merhaba, rahatsız ettiysem kusura bakmayın. Bende internetten CD Key alıyorum. Direk itemsatışın kendisinden key alıyorum bir sorun çıkar mı? Yani satıcı direk itemsatışın kendisi.

Geri
Yukarı