CD-ROM bölümüne 870 EVO SSD takmak

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 870 EVO almayı düşünüyorum. 250 GB SATA CD-ROM bölümüne takmayı düşünüyorum fakat söyle bir şey var. Lenovo idepad 320 15iskb modeli kullanıyorum. Sistemim 12 GB RAM içeriyor. Gömülü 4 GB RAM var, ileride 16 GB RAM yapmak istiyorum ama 16 GB RAM alsam 20 GB olması mümkün değil sanırım. Müşteri hizmetlerini aradıgım vakit bana 16 GB destekledigini söylüyor. Anakarta gömülü olan RAM nasıl çıkabiliriz? Sistemim 920 MX 2 GB ekran kartı 1 TB HDD WD 870 EVO 12 GB RAM i3 6.nesil 2 00 GHz işlemci. Peki CD-ROM bölümüne takacağım 870 EVO 250 GB hızları SATA 3 de alabilirim değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD'yi HDD yuvasına, HDD'yi HDD caddy'ye takman gerek.
6. nesil i3 için 20GB gereksiz olur, işlemci zayıf, bence elleme. Öte yandan 6005U 32GB sistem belleği destekliyor, 20 olarak kullanabilirsin. Gömülü olan için anakartında port pinleri yoktur. Zaten olsaydı da masrafına değmezdi.

SSD'yi HDD yuvasına, HDD'yi HDD Caddy'ye takman gerek.
6. nesil i3 için 20GB gereksiz olur, işlemci zayıf, bence elleme. Öte yandan 6005u 32 GB sistem belleği destekliyor, 20 olarak kullanabilirsin. Gömülü olan için anakartında port pinleri yoktur. Zaten olsaydı da masrafına değmezdi.

Hocam CD-ROM kısmına SSD takacağım oyunlar için uygun olur değil mi?
CD-ROM'lar genellikle SATA 1 oluyor. Ama bakmak lazım.

SSD'yi HDD yuvasına, HDD'yi HDD Caddy'ye takman gerek.
6. nesil i3 için 20GB gereksiz olur, işlemci zayıf, bence elleme. Öte yandan 6005u 32 GB sistem belleği destekliyor, 20 olarak kullanabilirsin. Gömülü olan için anakartında port pinleri yoktur. Zaten olsaydı da masrafına değmezdi.

Hocam işlemcim yetiyor günlük oyunlarda Resident Evil Far Cry Red read redemption GTA 5 Warzone bana yetiyor. Derdim SSD oyunları hızlı açması. CD-ROM'a Samsung daha takmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı