CDBurnerXP Linux Mint ISO Yazdırma Sorunu

BABYFACE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba Windows 8.1 kullanıcısıyım. Sorunsuz bir biçimde Linux Mint Mate 64 bit kurulumu yaptım. İSO dosyasını CD'ye CDBurnerXP programı ile yazdım ama CD'de hiçbir şey olmamış gibi tamamı boş görünüyor. Gizli klasörler gözükür durumda ve ben bu durumu anlamadım. (4 tane farklı CD'de denedim ama sonuç yok.) Yardım edebilecek bir kimse var mı ?

Nero programı ile denedim ve yine sonuç yok lütfen birisi yardım edebilir mi ?
Şimdide yeni sorunum yazıyor ISO kalıbını ama ya DVD boş gözüküyor (hiçbir şey yapılmamış gibi) yada kullanılan alan, toplam alan 0 Byte gözüküyor çok teşekkür ederim yardım edene. Allah ondan razı olsun.

Sorun bir nevi çözüldü ama kurmadım sorunu şöyle hallettim sayılır USB'ye kurdum ama açmadım buda ailevi bir mesele olduğundan. Sorun böyle idi umarım yetkililer kilitlerler konuyu.

CD ile niye uğraşıyorsun? Flash'a defalarca Boot'la sil sorun olmuyor. Bir tane 4 ya da 8 GB flaş al ISO dosyası hazır varmış zaten Boot'la flaşa sonra PC açılırken flaşı tanıt PC'ye olsun bitsin hem de işlemin hızlı olur CD'ye göre. Ben flaşa Boot'lamak için Rufus kullanıyorum zaten. Rufus anlatımı da var yönetici Recep Baltaş anlatmış.
Recep Baltaş flaşa ISO Boot'lama rehberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı