CD'ye müzik eklenmiyor

Sedat Peeker

Decapat
Daha fazla  
CD aldım. İş yerinde taktım DVD ROM olarak kullanılsın dedim ve Windows Media Player'dan müzik ekledim 2 tane yaz dedim. Arabaya taktım hiçbir sıkıntı yoktu. Eve geldim laptopa taktım CD'yi müzikleri ekledim yaz dedim CD sürücüsü boş CD takın gibi bir hata verdi ve CD'yi çıkardı. Tekrar taktım, yaz dedim, tekrar aynısı oldu. Sizce neden kaynaklanıyor? Elimde bir CD daha var onu da USB olarak kullan dedim ona müzik atıp arabada kullanma şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
CD aldım. İş yerinde taktım DVD ROM olarak kullanılsın dedim ve Windows Media Player'dan müzik ekledim 2 tane yaz dedim. Arabaya taktım hiçbir sıkıntı yoktu. Eve geldim laptopa taktım CD'yi müzikleri ekledim yaz dedim CD sürücüsü boş CD takın gibi bir hata verdi ve CD'yi çıkardı. Tekrar taktım, yaz dedim, tekrar aynısı oldu. Sizce neden kaynaklanıyor? Elimde bir CD daha var onu da USB olarak kullan dedim ona müzik atıp arabada kullanma şansım var mı?
CD ye sadece bir kere yazabilirsin. Eski teklonoji. Yaşın genç galiba zamanında çok CD yazmışlığımız var. Usb gibi kullanamassın CD yi onun için bir kere topla öyle yaz. Yanlış hatırlamıyrsam en fazla CD ye 700 Mb yazılıyor DVD lerde 3 GB falan

CD ye sadece bir kere yazabilirsin. Eski teklonoji. Yaşın genç galiba zamanında çok CD yazmışlığımız var. Usb gibi kullanamassın CD yi onun için bir kere topla öyle yaz. Yanlış hatırlamıyrsam en fazla CD ye 700 Mb yazılıyor DVD lerde 3 GB falan
2 tane müzik attım evde biraz daha atarım diye düşünmüştüm aux kullanıyorum ama stroy fln çekilmiyor öyle cd de var deneyeyim dedim.
birtane daha cd var ama usb olarak seçildi ona müzik atsam çalmazmı ?

cd o zaman şuan çok kötü çünkü sürekli yeni şarkılar çıkıyor hep aynı şarkıları dinlemek rezalet olur. Bunu farklı bir programla yapabilirmiyiz. farklı bir yazılımla.
Bir sürü müzik yükle arada değiştirirsin. Arabada CD çalar mı var? Başka türlü yapamazsın CD eski teklonoji

Saniye fanısın galiba profil fotoğrafından fark ettim :)
Flash bellek daha iyi. CD çok eski. Git 50 TL'ye iyi kötü bir flash bellek al en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı