Cebe havale nasıl yapılır?

Powerult

Decapat
Daha fazla  
Cebe havale nasıl gidiyor sizce? İlk kez yaptım Ziraat kartı üzerinden para gitmemiş ve para iade de edilmedi. Cuma akşamı yaptım sadece alıcıya SMS gitmiş. 24 saat içinde paranızı çekin demiş. Param ortada kayboldu. Arkadaş şimdi bu kod alıcıya gider göndericiye para ortada yok bilgi verin biraz bu parayı nasıl kurtarırız?

Cebe havale nasıl gidiyor sizce? İlk kez yaptım ziraat kartı üzerinden para gitmemiş ve para iade de edilmedi. Cuma akşamı yaptım sadece alıcıya SMS gitmiş. 24 saat içinde paranızı çekin demiş. Param ortada kayboldu. Arkadaş şimdi bu kod alıcıya gider göndericiye para ortada yok bilgi verin biraz bu parayı nasıl kurtarırız?

Hocam burada sormak yerine bankayı arayabilirsiniz.

http://
Hocam burada sormak yerine bankayı arayabilirsiniz.

Haklısınız fakat kartım adıma değildi yaparken çünkü başkasının kartını kullanarak yaptım Ziraat hesabım yoktu acil yolladım

Bunu sadece banka ile çözebilirsiniz. Kartın sahibine söyleyin iletişime geçsin.

Bunu sadece banka ile çözebilirsiniz. Kartın sahibine söyleyin iletişime geçsin.
Peki bu kod kime gidiyor para 24 saat içinde para geri gelmiyor çekilmezse

Hocam o zaman kullandığınız kartın sahibine söyleyin o arasın yoksa paranız cidden yanabilir.
Ziraat kadar saçma banka görmedim arkadaş şimdi bu para kartsız çekilmiyor mu

Hocam çekilir ama ziraat ATM'sinden çekilir sadece.
Şimdi örnek verelim Garanti yada ne bileyim Vakıfbank olsun bankasından yaptım kartlı karşı tarafın kartı yok gidip garanti vakıf atmsinden çekecek başkasından kabul etmiyor mu

Şimdi örnek verelim Garanti yada ne bileyim Vakıfbank olsun bankasından yaptım kartlı karşı tarafın kartı yok gidip garanti vakıf atmsinden çekecek başkasından kabul etmiyor mu
Kod kime kime gider bilgim yok o yüzden soruyum ilk kez yaptım o kadar para yolladım cebe havale yapmadım anladım bir sorun olacağını

Şimdi örnek verelim garanti ya da ne bileyim VakıfBank olsun bankasından yaptım kartlı karşı tarafın kartı yok gidip garanti vakıf ATM'sinden çekecek başkasından kabul etmiyor mu?

Kod kime kime gider bilgim yok o yüzden sorayım ilk kez yaptım o kadar para yolladım cebe havale yapmadım anladım bir sorun olacağını.

Hocam örnek veriyorum siz bana ziraat cebe havale yaptınız ben gittim ziraat ATM'sine kartsız işlemler bölümünden cebe havale diye seçenek olması lazım oradan paranı çekebilirsin.
Hocam cebe havale kısmına gelince ATM'de bilgilerini doldurunca telefonuna SMS geliyor sende onu ATM'ye giriyorsun.

Hocam örnek veriyorum siz bana ziraat cebe havale yaptınız ben gittim ziraat ATM'sine kartsız işlemler bölümünden cebe havale diye seçenek olması lazım oradan paranı çekebilirsin.
Hocam cebe havale kısmına gelince ATM'de bilgilerini doldurunca telefonuna SMS geliyor sende onu ATM'ye giriyorsun.
Ben gitsem kartsız paramı kurtarabilir miyim

Geri
Yukarı