Çekiç ve oraklı uschanka giymek

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam ben çekiç ve oraklı uschanka giymek istiyorum ancak giydiğimde sorun çıkar diye tereddüte düştüm. Herhangi bir ülkücü görse bir şey yapar diye korkmuyor değilim.
Linç yeme veya gözaltı ihtimali var mıdır sadece rahat giymek istediğimden soruyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam ben çekiç ve oraklı uschanka giymek istiyorum ancak giydiğimde sorun çıkar diye tereddüte düştüm. Herhangi bir ülkücü görse bir şey yapar diye korkmuyor değilim.
Linç yeme veya gözaltı ihtimali var mıdır sadece rahat giymek istediğimden soruyorum. Şimdiden teşekkürler.
Return of Soviet Union falan mı yapacaksınız? :D Gözaltı olacağını sanmıyorum, ülkücülere de ben de ülkücüyüm diye geçiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Return of Soviet Union falan mı yapacaksınız? :D Gözaltı olacağını sanmıyorum, ülkücülere de ben de ülkücüyüm diye geçiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kafasına Sovyet simgesi olan birinin 'Ülkücüyüm' demesi ironik olmaz mı? :D

Ülkenin kayıtsız ve kaçak mülteciler tarafından "işgal" edilip ülkemiz sınırları içerisinde farklı bayrakların açılmasına ses etmeyen "ülkücüler"den bahsediyoruz değil mi? Aynı ülkücülerden?

Bahsettiğiniz ülkücülerin kendine hayrı yok, kavram kargaşası yaşıyor onlar, kafaları karışık. Bu arkadaşlar bir şey yapamaz merak etmeyin.

Yasal olarak bir sorun yaşar mısınız? O konuda bir bilgim yok.

Hocam Dechatlon'da uschanka var. Pin rozetçilerde de Sovyet simgesi var aldıktan sonra geriye yapıştırmak kalıyor. :D
Ancak ikisini hazır halde bulmanız pek mümkün değil.
Beklediğimden daha ucuz çıktı, alma ihtimalim arttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı