[Çekiliş] 2 Kişiye Call of Duty: Advanced Warfare Hediye Ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
2 Gandalf'ı görünce Saruman olasım geldi. :)

Aslında Saruman çok güçlü tek istediği şey ise daha güçlü olmak. O yüzden güç yüzüğünü kendi elde etmek için Sauron'un tarafına geçiyor. Hatta Hobbit 3'te Sauron'u bana bırakın diyor. Onun hikayesini filan çok araştırdım ama en yakın zamanda kitaplarını okumam gerekiyor. Geçenlerde aslında Sherlock Holmes almaya D&R'ye uğradım aldım, keşke Lord of The Rings'ten bir şey de alsaymışım. :) Hobbit 3'ün sinemasına 2 kez gittim. Bir kez doyurmadı. Beni en çok üzen ve hayal kırıklığına uğratan nokta Gandalf'tan büyü görmeyişim oldu. Yahu bari asa ile ışık çıkarsaydı o bile olurdu. Bunca teknolojik imkanları varken bir görsel efekt görmek isterdim Gandalf tarafından.

Hobbit 3'te ki favorim Saruman ve King Thranduil oldu. 2 karakterinde dövüş sahnesi mükemmeldi. Thorin'in de savaşa giriş sahnesini çok beğendim. En fedakar kahraman ise duvarı kırmak için kafa atıp ölen devdi. :D

Biraz Hobbit 3'e değindim. :) Bu arada bu kadar kişi arasından çıkma ihtimalim %1'in altına indi. Ne çok insan varmış çekilişe giren. :D
Eğer kitapları okumadıysan ve bazı konularda soru sormak istiyorsan, beni etiketlemen yeterli. Hobbit'ten sonra çok fazla Mithrandir görmeye başladım. :)

Örnek veriyorum bize çıktı. Fakat G2A'dan GTA 5 almak istiyoruz. Arta kalan parayı sana göndersek öyle alsak oluyor değil mi?

Böyle bir oyuna kim hayır diyebilir :) Ben de katılmak isterim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı