[Çekiliş] 2x10 TL Steam Cüzdan Kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,

Cüzdan kodları henüz alınmadı, çekiliş sonucunda alınacaktır. Her biri 10 TL olan 2 adet cüzdan kodunu siz kazanan arkadaşlara vereceğim.

Steam profil adresinizi konu altına bırakmanız ve "Katılıyorum" şeklinde belirtmeniz, son olarak da gerekli şartları karşılıyorsanız yeterli olacaktır.

Katılım Şartları;

1601922227626.png

Örnek olarak 1-2 Yıllık hesaba sahipsiniz ama hesabınızda en az 1.500 mesaj yok ise çekilişe katılamazsınız.
Katılım şartını bu şekilde yapmamın sebebi, önceki çekilişlerde 3-5 yıllık hesaplara sahip ama 30-50 mesajı olan arkadaşlar katılabiliyordu (sırf çekilişe katılma hesabı gibi), benim amacım Sosyal'de aktif ve katkı sağlayan kişilere hediye etmek.

3 Ay altı hesaplar çekilişe katılamayacak ve evet, üşenmeden tek tek kontrol edip çekiliş listesi hazırlayacağım.

Çekilişi video eşliğinde bir çekiliş sitesi üzerinden gerçekleştireceğim. Katılan herkese başarılar dilerim. :)

Kazanan arkadaşları Steam'den ekleyip mesajla kendilerine ileteceğim kodu.

Son katılım tarihi: 10.10.2020 - 12:00 Bu tarihten sonraki mesajlar dikkate alınmayacaktır.
Çekilişin açıklanma tarihi: 10.10.2020 - 14:00 (Aksi bir durum olması halinde saat değişebilir.)
Çekilişte 2 asıl 2'de yedek talihli olacaktır. Asılların Steam üzerinden göndereceğim davetiyeyi 24 saat içerisinde kabul etmemeleri demek, o hak sırası ile talihlilerden birine verilecektir.

Katılıyorum.

2x10 TL için ne gerek vardı bu kadar uğraşa hocam? :D.

Dediğim gibi. 5 yıllık hesaba sahip ama 200 mesajı olan kişiyle 2-3 yıllık hesaba sahip ama 5 bin mesaja sahip kişileri aynı listede tutmak istemiyorum.
O kadar şey yaptınız bari en sağ tarafta bulunanların çekiliş avantajı olsaydı 😂

O da sonraki çekilişte umarım. :)

Hocam katılalı tam 1 yıl 1 ay olmuş.

1345 mesajım ve 4 çözümüm var. Ama sürekli aktifim neredeyse. Sadece her gördüğüm konuya mesaj yazmıyorum. Eğer o konuda bilgiliysem, yazacak bir şeyim varsa yazıyorum. Sayılır mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı