[Çekiliş] 2x10 TL Steam Cüzdan Kodu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba,

Cüzdan kodları henüz alınmadı, çekiliş sonucunda alınacaktır. Her biri 10 TL olan 2 adet cüzdan kodunu siz kazanan arkadaşlara vereceğim.

Steam profil adresinizi konu altına bırakmanız ve "Katılıyorum" şeklinde belirtmeniz, son olarak da gerekli şartları karşılıyorsanız yeterli olacaktır.

Katılım Şartları;

Örnek olarak 1-2 Yıllık hesaba sahipsiniz ama hesabınızda en az 1.500 mesaj yok ise çekilişe katılamazsınız.
Katılım şartını bu şekilde yapmamın sebebi, önceki çekilişlerde 3-5 yıllık hesaplara sahip ama 30-50 mesajı olan arkadaşlar katılabiliyordu (sırf çekilişe katılma hesabı gibi), benim amacım Sosyal'de aktif ve katkı sağlayan kişilere hediye etmek.

3 Ay altı hesaplar çekilişe katılamayacak ve evet, üşenmeden tek tek kontrol edip çekiliş listesi hazırlayacağım.

Çekilişi video eşliğinde bir çekiliş sitesi üzerinden gerçekleştireceğim. Katılan herkese başarılar dilerim.

Kazanan arkadaşları Steam'den ekleyip mesajla kendilerine ileteceğim kodu.

Son katılım tarihi: 10.10.2020 - 12:00 Bu tarihten sonraki mesajlar dikkate alınmayacaktır.
Çekilişin açıklanma tarihi: 10.10.2020 - 14:00 (Aksi bir durum olması halinde saat değişebilir.)
Çekilişte 2 asıl 2'de yedek talihli olacaktır. Asılların Steam üzerinden göndereceğim davetiyeyi 24 saat içerisinde kabul etmemeleri demek, o hak sırası ile talihlilerden birine verilecektir.

Katılıyorum.

2x10 TL için ne gerek vardı bu kadar uğraşa hocam? .

Dediğim gibi. 5 yıllık hesaba sahip ama 200 mesajı olan kişiyle 2-3 yıllık hesaba sahip ama 5 bin mesaja sahip kişileri aynı listede tutmak istemiyorum.
O kadar şey yaptınız bari en sağ tarafta bulunanların çekiliş avantajı olsaydı

O da sonraki çekilişte umarım.

Hocam katılalı tam 1 yıl 1 ay olmuş.

1345 mesajım ve 4 çözümüm var. Ama sürekli aktifim neredeyse. Sadece her gördüğüm konuya mesaj yazmıyorum. Eğer o konuda bilgiliysem, yazacak bir şeyim varsa yazıyorum. Sayılır mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…