[Çekiliş] - 5 Adet Steam Oyun Kodu - 5 Kişiye Verilecek

Çekilişe katılım sona ermiştir. Birazdan videolu çekilişi yapıp buraya koyacağım.

Katılan herkese teşekkür ederim. Tekrar yapmayı düşünüyorum. Bol şanslar.
Videolu çekiliş sonuçları;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asıl Talihliler: murat kahraman @murat kahraman

Yedek Talihliler: technKV6 @technKV6 , Mehmet_Efe @Mehmet_Efe , Burak İsmail IŞIK @Burak İsmail IŞIK (Hocam senin ismi etiketleyemedim - Tamam hallettim.) , Elyr @Elyr

Çekiliş Zamanı: 07-09-2018 21:09:00

Tebrikler kazanan arkadaşlara. Mailleri birazdan gelecektir.

Bu arada neden 7 Eylül olarak gösteriyor ve neden saat 21:09 olarak gösteriliyor anlamadım ama yemin ederim videoyu çekeli 10 dakika olmadı ben bunu yazarken. 8 Eylül 2018 00:08 gibi çektim videoyu ben :/

Saat yanlışlığından dolayı tekrar çekeyim videoyu dedim ama ilk çıkan arkadaşların hakkına girmiş olacaktım. Eğer güvenmiyorum diyorsanız çekilişi tekrardan yapıp başka oyunlar verebilirim o çekilişte.

Son düzenleme:
Sadece bir talihli mi var. [emoji3]

Kodlar gönderildi arkadaşlar. @Mehmet_Efe isimli arkadaşa yanlışlıkla başka bir oyun kodu gönderdim sonra doğrusunu gönderdim 2 oyun gitmiş oldu canı sağolsun iyi oyunlar

Kodlar gönderildi arkadaşlar. @Mehmet_Efe isimli arkadaşa yanlışlıkla başka bir oyun kodu gönderdim sonra doğrusunu gönderdim 2 oyun gitmiş oldu canı sağolsun iyi oyunlar

Eki Görüntüle 329460
Sana abone oldum bu arada kodları telefondan yazınca hata veriyor aralarında çizgi mi bulunuyor ? Çizgili çizgisiz her şekilde yazdım fakat olmadı yardımcı olurmusun. [emoji3]

Son düzenleme:
Sana abone oldum bu arada kodları telefondan yazınca hata veriyor aralarında çizgi mi bulunuyor ? Çizgili çizgisiz her şekilde yazdım fakat olmadı yardımcı olurmusun. [emoji3]
Tekrar teşekkürler ben şu ana kadar sadece steam cüzdanını kullandığım için bilmiyordum fakat ürün etkinleştirme diye birşey varmış oradan etkinleştirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…