[Çekiliş] - 5 Adet Steam Oyun Kodu - 5 Kişiye Verilecek

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu çekilişi @inPijamas 'tan esinlenerek yaptım. Hoşuma gitti onun böyle bir hareket yapması ve bende yapmak istedim. Forumdaki arkadaşlara bir hediyem olsun diye.

Toplamda 5 kişiye vereceğim oyunları. Kişi başı 1 tane ve çekiliş yaparken 1 talihli 4 yedek seçeceğim. 1. çıkana 1. sıradaki oyun, 2.'ye 2, 3.'ye 3, 4.'ye 4, 5.'ye 5. sıradaki oyunları vereceğim. Oyunların sırası aşağıdaki şekildeki gibidir. Yedeklerde 1. çıkan 2. sonuncu çıkan 5. olacak şekilde sıralanacak arkadaşlar.

1. Satellite Reigns
  2. Totally Accurate Battlegrounds
  3. Totally Accurate Battlegrounds
  4. Lost in the Forest
  5. Lead and Gold: Gangs of the Wild West

NOT: Çekiliş 7 Eylül 2018 23:59'a kadar geçerlidir (Cuma gecesi bitecek). Bu saatten sonra katılacak arkadaşları kabul edemeyeceğim üzgünüm. Çekilişi Cuma'yı Cumartesi'ye bağlayan gecede hemen açıklayacağım fazla ara vermek istemiyorum ama olur da bir terslik olursa Cumartesi açıklarım (Çekilişi yaparken büyük ihtimalle video çekip paylaşırım). Kodlarınızı mail adresinize göndereceğim. Bu yüzden katılmak isteyen arkadaşlar mail adreslerinide yazıp katılmak istediğini belirtirse memnun kalırım (Bazı arkadaşlar teşekkür etmek amaçlı yorum yazdığı için katılanları ayırt etmek istediğimden katılma isteğinizi belirtmenizi istedim yanlış anlamayın lütfen).

Bol şanslar, iyi forumlar, iyi günler dilerim hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum. Bu sefer çıkar inşallah. TABG'yi denemeyi çok istiyordum :). Çekiliş için şimdiden teşekkürler. Mail adresim: [email protected]
Hocam bu arada çekilişi bitirdikten sonra kazananları buradan da açıklayacak mısın?

Evet hocam buradan açıklayacağım zaten. %90 ihtimalle video kaydı alırım çekilişi yaparken.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı