[Çekiliş] World of Warplanes ve World of Tanks

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

berk1937

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Super Mario World
Elimde bir süredir bulunan ve kullanmadığım World of Warplanes ve World of Tanks davet kodlarını sizlerden iki kişiye vermek istiyorum. Ben kullanmıyorum, oyunu oynayacakların işini görsün. Her iki oyundan da birer kod var, yani toplamda iki adet kod var elimde.

Uyarı!: Kodları kullanmak için, oyunun sitesinden yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Ayrıca kodların çalışıp çalışmadığını bilmiyorum, belirtmiş olduğum gibi bir süredir elimdeler. Siteden bakıldığında, hâlen kod girme kısmı olduğu gözüküyor.

Alacağınız davet kodunu, oyunda bir hesaba sahipseniz (hangi oyun için kod çıktıysa artık), kullanamayabilirsiniz. Oyunda bir hesaba sahipseniz veya oynamayacak iseniz, yine de bir arkadaşınıza vs. hediye etmek için çekilişe katılabilirsiniz.

Davet kodlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek için:
Davet ve Bonus Kodları Nasıl Kullanılır?

Tek kuralım: Technopat üyeliğinizin en az bir sene önce oluşturulmuş olması. Bu kural ile, birden fazla hesapla katılımı bir nebze de olsa engelleriz diye düşünüyorum.

Her kodu bir kişiye vereceğim. Birinci talihli World of Warplanes, ikinci talihli World of Tanks kodunu kazanacaktır. İki adet de yedek talihli olacaktır.

Davet kodlarının neleri sağladığını, aşağıdaki görsellerden görebilirsiniz. Kartların arka taraflarında yer alan gri kısımları, çekiliş sonunda karalayıp, kazanan kişilere yazılı ve görsel olarak e-posta aracılığı ile ulaştıracağım.

Görsellerin sıcaklık farklıkları yüzünden özür dilerim.

IMG_3278.JPG

IMG_3277.JPG

Son katılım tarihi: 08.12.2019 - 22:00
Çekiliş sonuçları son katılım tarihinden sonra, bir aksaklık olmadığı sürece, hemen paylaşılacaktır.

Katılmak için, "Katılıyorum" yazmanız yeterlidir.

Son düzenleme:
Kazanma duygusunu kazanmak için katılıyorum.İnşallah ihtiyacı olan birisine çıkar. :)

Katılıyorum. Bu aralar hiçbir oyun sarmıyor, indirimler gelene kadar vakit geçirebileceğim bir oyun olur belki.

@tristessehivernale Üzülerek söylüyorum ki, tek kuralımı karşılamadığınız için, katılımcı sayısı ne kadar az da olsa, katılan kişilerin haklarını yememek için sizi çekilişe ekleyemeyeceğim.

Tebrikler:
@Onur Altuğ Sever @GerginGörünüşlüAdam lütfen sizlere nasıl ulaşmamı istediğinizi belirtin.

24 saat içerisinde asıl talihlilere ulaşamazsam, hakları yedek talihlilere aktarılacaktır:
@Yunusemre0101 @DaTTeBayoTheFrog

Katıldığınız için teşekkürler:
@Mithat Berhan @Hasan_Hüseyin

Çekiliş adresinde saat bilgisini yanlış gösteriyor, muhtemelen bölge farkındandır. Çekiliş TSİ 22:10'da yapılmıştır.

@tristessehivernale Üzülerek söylüyorum ki, tek kuralımı karşılamadığınız için, katılımcı sayısı ne kadar az da olsa, katılan kişilerin haklarını yememek için sizi çekilişe ekleyemeyeceğim.

Tebrikler:
@Onur Altuğ Sever @GerginGörünüşlüAdam lütfen sizlere nasıl ulaşmamı istediğinizi belirtin.

24 saat içerisinde asıl talihlilere ulaşamazsam, hakları yedek talihlilere aktarılacaktır:
@Yunusemre0101 @DaTTeBayoTheFrog

Katıldığınız için teşekkürler:
@Mithat Berhan @Hasan_Hüseyin

Çekiliş adresinde saat bilgisini yanlış gösteriyor, muhtemelen bölge farkındandır. Çekiliş TSİ 22:10'da yapılmıştır.
Kazanma duygusunu kazandım ya, o da bana yeter. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı