Çekim gücü yüksek modem tavsiyesi

Valiented

Kilopat
Daha fazla  
Modemin ile benim bulunduğum oda arasındaki mesafe ve duvarlar yüzünden odamdan internete bağlanamıyorum. Uygun fiyatlı modem tavsiyeleriniz neler?

Kardeş iyi bir modem en az 300 ve üzeridir kullandığım modem 350 TL fiber.

Ethernet kablosu ile bile 16 Mbps'den fazla hız çok nadir alıyorum. Bulunduğum şehrin altyapısı çok iyi değil sanırım. Sürekli internet kesilmeleri de yaşanıyor. Fiber almış olsam bile tam verimli bir şekilde kullanabilir miyim ki?

Ethernet kablosu ile bile 16 Mbps'den fazla hız çok nadir alıyorum. Bulunduğum şehrin altyapısı çok iyi değil sanırım. Sürekli internet kesilmeleri de yaşanıyor. Fiber almış olsam bile tam verimli bir şekilde kullanabilir miyim ki?

Markanız nedir?
Markanız nedir?

Bu arada paketinize göre değişir paketiniz o kadarlık internet verirse o kadar alırsınız?

Türk Telekom kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla 32 Mbps'lik paket kullanıyoruz. Bu yüzden fiber bir modem almanın bir faydası olur mu yine de?

.
Bu yüksek çekimli 5GHz ve ayrıca 40MHz Wi-Fi'ye sahip en iyileriden bu.
Türk Telekom kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla 32 Mbps'lik paket kullanıyoruz. Bu yüzden fiber bir modem almanın bir faydası olur mu yine de?

Bu arada altyapınız fiber mi adls falansa farklı durum.

.
Bu yüksek çekimli 5GHz ve ayrıca 40MHz Wi-Fi'ye sahip en iyileriden bu.

Bu arada altyapınız fiber mi adls falansa farklı durum.
Emin olmak için müşteri hizmetlerini arayıp sordum. 24 mbps fiber paket kullanıyorum.

Geri
Yukarı