Çekirdek Kabuğu Kendiliğinden Gider Mi?

NoName472

Hectopat
Yer
Türkiye
Az önce çekirdek yerken kabuk boğazıma kaçtı. Bir kaç bardak su falan içtim. Biraz zor oldu ama galiba gitti. Her ne kadar yutkunurken rahatsızlık vermese de sanki hala oradaymış gibi hissediyorum. Bu durumda bir şey yapmam gerekiyor mu, yoksa kendiliğinden geçer mi?

Az önce çekirdek yerken kabuk boğazıma kaçtı. Bir kaç bardak su falan içtim. Biraz zor oldu ama galiba gitti. Her ne kadar yutkunurken rahatsızlık vermese de sanki hala oradaymış gibi hissediyorum. Bu durumda bir şey yapmam gerekiyor mu, yoksa kendiliğinden geçer mi?
Bana da öyle his olduğu oluyor. Nefes almadan su içmeyi deneyin. Eğer bir şey hissetmezseniz sorun yoktur. Zaten çekirdek sivri bir şey değil.

Zamanında misket yutmuş adamım. 😆😆😆😆 Nasıl olsa gider. Boğazınız tahriş olmuştur. Hani, 3-4 hafta acıyan bir yer, geçince tekrar acıyacakmış gibi hissedersiniz ya öyle işte. Gider o kalmaz orada. :D Ekmek yiyin olmadı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı