Çekmeyen internete karşı ne yapılabilir?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar interneti evin her yerinde çektirmek istiyor. Ne yaparsam sağlıklı sonuç alabilirim, bu Xiaomi markasının Wi-Fi güçlendiricisini alsam işe yarar mı?

Arkadaşlar interneti evin her yerinde çektirmek istiyor. Ne yaparsam sağlıklı sonuç alabilirim, bu Xiaomi markasının Wi-Fi güçlendiricisini alsam işe yarar mı?
O da olur ya da ben WiFi istemiyorum diyorsan ben modem kotu oldugu zaman CS gireceksem ethernet bile bagladigim oluyor. Xiaomi'lerden kullanmadim ama ise yarayacagini dusunuyorum Eren hocam gibi.

Modeminiz WIFI 5 veya 6 destekliyorsa, aynı protokolde bir router almanız daha sağlıklı olacaktır.

Çevrenizdeki WIFI sinyalleri kalabalıksa, WIFI kanalını değiştirerek menzili ve kaliteyi biraz yükseltebilirsin.

Arkadaşlar ben sizin dediklerinizi hiç bilmiyorum🙂 sadece merak etttiğim soru Xiaomi wi-fi güçlendirici alsam işime yarar mı? @BERWAR hocam anlar mısın bu şeylerden?

Xiaomi extender Pro'ya sahibim bağlantısı sürekli kesiliyor modem arayüzünden bazı ayarlamalar yaptım artık fazla kopmuyor ama yavaşlıyor böyle de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı