Çektiğim fotoğraflar nasıl?

Bazıları sıradan fotoğraflar, bazıları idare eder ama çok özensiz geldi bunlar. Paylaşılacak kadar güzel fotoğraflar değil.
Bazılarını cidden düşünmeden koydum ve hepsini sıradan gösteriyor bir de diğer konularda paylaşılanlarla beni kıyaslamayın 1.) telefondan çektim 2.) teknik bilgim hiç yok mesela şu karanlık gökyüzü ve pencere belki sadece bana anlamlı geliyordur çünkü ben o anda oradaydım bazıları bana hatırlattıklarından dolayı güzel geldi ve paylaşmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çektiğin fotoğraflar yeni başlayan biri için başarılı, ayrıca çektikten sonra Photoshop vb. programlarla fotoğrafını geliştirebilirsin. Küçük birkaç düzenleme yaptım fotoğrafına. Vaktim çok olmadığı için pek uğraşamadım :D
IMG_20190309_215629.jpg

2. ve 7. fotoğraf güzel olmuş. (y)
Çektiğin fotoğraflar yeni başlayan biri için başarılı, ayrıca çektikten sonra Photoshop vb. programlarla fotoğrafını geliştirebilirsin. Küçük birkaç düzenleme yaptım fotoğrafına. Vaktim çok olmadığı için pek uğraşamadım :D
Eki Görüntüle 473203
Daha kötü olmuş, fazla karanlık.

Kadrajda neyin ön planda olduğu belli değil. :) Genelde yakın çekim yaparken, belirli bir obje ön planda olur. Bu obje odak yaparız ve kadrajın sağına ya da soluna yaslarız.

Bu nedenle. :)
Yorumunuz için teşekkürler ben o fotoğraf için daha çok şunu düşünmüştüm insan gözünden güllerin arasından gökyüzüne bakıyor gibi orda ne gülü çekmeyi ne gökyüzünü çekmeyi denemiştim o yüzden odaklamadım ama anladım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı