Celal Şengör'e soruşturma şoku

Siz bazı şeyleri cinsel penetrasyon ibaret falan mı sanıyorsunuz? Taciz tacizdir. Nasıl yapıldığı ve nasıl geliştiği hiçbir şey değiştirmiyor. Sizin aynısı başınıza gelse sesinizi duyuramadığınızı düşünün. Nasıl geliştiğinin önemi yok. Asıl böyle bir olayı normal görerek siz en büyük hatayı yapıyorsunuz. Umuyorum başınıza gelmez.

Anadolugenci,
Sen ne değişik bir adamsın.
Hiç mi idrakın yok senin.

Evet Biz müslümanız ve Hz Muhammed SAV i sevmekle mükellefiz.
Ama onu seviyoruz diye her yaptığını yapmak zorunda değiliz.
Hatta sünnetini yapmak zorunda da değiliz.
Bize emir telakki edilen Allah'ın farzlarıdır.

Madem açtın konuyu, sen tuvalette sadece su mu kullanıyorsun?
Tuvalet kağıdı kullanmıyor musun?
Arap coğrafyasında kağıdı nereden bulacak veya yaprağı?
Kuran "Siz hiç aklınıza danışmaz mısınız? " buyurur.
Yahu bırakın Peygamberin yatak odasını, bırakın kılını, çişini, tuvaletini.
Mesajını irdeleyin.
Peygamberin özelini karıştıran biz değiliz, sizsiniz ve asıl banane demeniz gereken bu konular.

Sizler konuları hep bu zamanın şartlarına ve imkanlarına göre değerlendiriyorsunuz.
Yanılgınızın en büyük noktası da bu.

Hz Muhammed SAV o zamanda, o yoklukta misvak kullanmış, sen diş fırçalamayı, ağız bakımını ele alacakken misvakta takılıp kalıyorsun. Kibrin daha ötesine izin vermiyor çünkü.

Suçlar TCK ile konur, Anayasa ile değil.
Yaptığı düpedüz tacizdir.
Daha savunmayın şunu.

Celal Şengör de Fatih Sultan Mehmed'e hristiyandı diyebilecek kadar objektiflikten uzak, boş bir adamdır.
Bu kadar parlatılmasının tek sebebi de dinsiz olmasıdır.

Böyle bir şey dediğimi hatırlamıyorum. Bunun bir iddia olduğunu ve henüz bir netice kazanmadığını biliyorsunuzdur umarım. Her iddiaya inanacaksak işimiz zor. Eğer iddia doğruysa destekleyecek halimiz yok. Bu kadar ünlü bir profesörün böyle bir şey yapması çok düşük olasılık.

Adamın kendisi söylüyor. Neden boşu boşuna kendine soruşturma açtırsın? Bu arada yeni gördüm düzeltmişsiniz sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı