Celeron 1037U Sisteme Uygun Ekran Kartı ve İşlemci Tavsiyesi

baksenya39

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim aşağıda gördüğünüz gibi biliyorum çok ve çok kötü. Bana gta 5 açıcak ve kasma sorunu olmadan oynayabileceğim bi sistem toplamak istiyorum. Bütçe 500-1000 arası. Teşekkürler.

bandicam 2015-08-18 13-28-03-756.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Celeron biraz düşük bir işlemci. İşlemcinizi değiştirerek başlamalısınız.
İşlemci BGA soket tipine sahip olduğu için değiştirilemez.

Yeni bir sistem toplamak istiyorsunuz sanırım. Elinizde HDD, Kasa ve güç kaynağı olduğunu varsayıyorum. Bu yüzden sadece Anakart, işlemci ve bellek koydum. Buyrun,
upload_2015-8-23_12-9-28.png

Eğer kasanız bunun gibi (Dark MiniVESA II 60W Adaptörlü Monitör Arkasına Takılabilen Fiyatı) bir kasa değilse sadece R7 250 ekran kartını ekleyerek de sistemini canlandırabilirsin.

İşlemci BGA soket tipine sahip olduğu için değiştirilemez.

Yeni bir sistem toplamak istiyorsunuz sanırım. Elinizde HDD, Kasa ve güç kaynağı olduğunu varsayıyorum. Bu yüzden sadece Anakart, işlemci ve bellek koydum. Buyrun,
Eki Görüntüle 99190

Eğer kasanız bunun gibi (Dark MiniVESA II 60W Adaptörlü Monitör Arkasına Takılabilen Fiyatı) bir kasa değilse sadece R7 250 ekran kartını ekleyerek de sistemini canlandırabilirsin.
Evet hocam kasam Exper Active 130T Celeron 1037U 1.8GHz 2GB 320GB Windows 8 Fiyatı
budur. Bu topladığınız sistem gayet güzel fakat benim okadar bütçem yok bana 700-900 kadar bütçem var ve o bütçeye ankart,ekrankartı,işlemci önerebilirmisin kasa yukarda belirttiğim gibi birde bunlara nekadar güç kaynağı lazım kaç psu'luk ? vede bu kasaya uyarmı kasam biraz ufak. Teşekkürler

Evet hocam kasam Exper Active 130T Celeron 1037U 1.8GHz 2GB 320GB Windows 8 Fiyatı
budur. Bu topladığınız sistem gayet güzel fakat benim okadar bütçem yok bana 700-900 kadar bütçem var ve o bütçeye ankart,ekrankartı,işlemci önerebilirmisin kasa yukarda belirttiğim gibi birde bunlara nekadar güç kaynağı lazım kaç psu'luk ? vede bu kasaya uyarmı kasam biraz ufak. Teşekkürler
Arkadaşlar bilen birisi yokmu bunları 1haftaya alıcamda yardım edicek varmı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı