Celeron 847 SolidWorks açar mı?

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Merhaba arkadaşlar, normalde çizim için kullandığım bir sistemim var fakat, 10 gün civarı şehir dışında olacağım. Kullandığım Celeron 847, 2 GB RAM'li laptopum var. Belki işlemciyi 4 veya 6 yapabilirim deneyeceğim. SolidWorks'ün eski sürümleri de olsa kaldırır mı? SolidWorks 2010 veya daha eski bilmiyorum. Önerileriniz nedir?

Bizim okulun PC'lerde i3 2.nesil var ekran kartları genelde GTX 460 falan oluyor sorunsuz açıyor çok akıcı değil ama gene rahatça çizim yapabiliyorsun. 2.nesil kadar eski işlemci çalıştırıyorsa bence her PC açabilir bizimkilerde 2014 var dene istersen bir şey kaybetmezsin. Daha eski sürümlerde de bir dene XP olan PC var okulda AutoCAD 2009 kullanıyor.

Bizim okulun PC'lerde i3 2.nesil var ekran kartları genelde GTX 460 falan oluyor sorunsuz açıyor çok akıcı değil ama gene rahatça çizim yapabiliyorsun. 2.nesil kadar eski işlemci çalıştırıyorsa bence her PC açabilir bizimkilerde 2014 var dene istersen bir şey kaybetmezsin. Daha eski sürümlerde de bir dene XP olan PC var okulda AutoCAD 2009 kullanıyor.
Hocam celeron 847 dokunmatik ekranlı 14 inc bir laptop benimki. Solisworks 2010 yükledim kullanabiliyorum. Çok komplike şeylerde sorun olabilir belki de idarelik kullanılabiliyor. Birde dokunmatik çok hoş oldu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı