Celeron CPU G530 CS:GO oynatır mı?

Moolong

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. herkes oynadığı için ben de oynamak istiyorum ama PC çok kötü:
2 GB DDR 3 RAM.
Intel Celeron CPU G530 2.40 GHz
Ekran kartı Intel HD Graphics 993 MB.

Sizce oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Herkes oynadığı için ben de oynamak istiyorum ama PC çok kötü:
2 GB DDR 3 RAM.
Intel Celeron CPU G530 2.40 GHz
Ekran kartı Intel HD Graphics 993 MB.
Sizce oynatır mı?
Şimdi ben görev yöneticisine girdiğimde performans kısmında CPU'yu %4 olarak kullanıyorum görünüyor ben bunu bir çeşit programlarla arttırırsam FPS yükselir mi?
RAM desen Windows'a anca yeter. CPU tabuttan çıkmış zaten. GPU desen varlığıyla yokluğu belli değil. Lobide 30 FPS, oyunda 5-10 FPS anca görürsün. Ayrıca programı bırak donanımı fullersen anca açılır. Tavsiyem paran varsa parçaları yükselt.

RAM desen Windows'a anca yeter. CPU tabuttan çıkmış zaten. GPU desen varlığıyla yokluğu belli değil. Lobide 30 FPS, oyunda 5-10 FPS anca görürsün. Ayrıca programı bırak donanımı fullersen anca açılır. Tavsiyem paran varsa parçaları yükselt.
işte durumum yok o yüzden alamıyorum yeni parça başka çare yok oynamayalım o zaman

Şimdi ben görev yöneticisine girdiğimde performans kısmında CPU'yu %4 olarak kullanıyorum görünüyor ben bunu bir çeşit programlarla arttırırsam FPS yükselir mi?
İstediğini yap sonuç değişmeyecek. İşlemci ucu ucuna belki yetse bile içinde grafik işlemci berbat. Ayrıca işlemci kullanımını neden arttırmak istiyorsun ki :D

Yeni konular

Geri
Yukarı