Celeron işlemcili bilgisayarda Unity ile oyun yapılır mı?

Ohh iyimiş rahatladım. bunu öğrenirsem kesin işe bilir miyim?
Kesinlik diye bir şey yok. Heves kırmak gibi olmasın ama kolay olsa herkes yapardı. Üniversite'de oyun tasarımı okuyanların bile bazıları işsiz veya alakasız işerde çalışıyorlar. Sıfırdan başlayacak birinin çalışacak seviyeye gelmesi için yıllarca tecrübeye ihtiyacı var. Kısa vadede para kazanamazsın.

Hocam bazı arkadaşlar hevesimi kırıyor. Para kazanır mıyım? Paradan ziyade hobi olarak yapmak istiyorum. Bir de Unity 5.6.7f1 öğrenebileceğim video var mı?

Hocam Microsoft edge tarayıcısını açtım. Çöktü unity programı, internet bağlantınızı kontrol edin diyor.

Son düzenleme:
Hocam bazı arkadaşlar hevesimi kırıyor. Para kazanır mıyım? Paradan ziyade hobi olarak yapmak istiyorum. Bir de Unity 5.6.7f1 öğrenebileceğim video var mı?

Hocam Microsoft edge tarayıcısını açtım. Çöktü unity programı, internet bağlantınızı kontrol edin diyor.
Unity 5.6.7 ile diğer Unity sürümleri arasında pek fark yok. 2022'de yapılmış bir oyunu 5.x serisinde de yapabilirsiniz. Unity Archive'den manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Ve evet güzel çalışmayla para kazanılabilir elbette.

Unity 5.6.7 ile diğer Unity sürümleri arasında pek fark yok. 2022'de yapılmış bir oyunu 5.x serisinde de yapabilirsiniz. Unity Archive'den manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Ve evet güzel çalışmayla para kazanılabilir elbette.
Hocam programı yükledikten sonra pc kafayı yedi. İşlemci 80 Ram 80 neden böyle oldu.

Geri
Yukarı