Unity 3.5.7 ile nasıl oyun yapılır?

Yahu zaten tek video pek eğitici olmaz biliyorum ama evde internet olmadığından sizin verdiğiniz linkteki 16.X GB klasörü indiremiyorum o yüzden tek video istedim.

Anlıyorum ama öğrenemedikten sonra ne anlamı var ki? Hiç izlemeyin daha iyi.

Daha uygun bir an yakaladığın zaman çalışsan daha iyi olur senin için dostum. Zaten izleyeceğin videoda da yeni bir Unity sürümü kullanılacağı için onda olan şeyler sen olmaz falan hevesin kaçabilir.

Merhaba! Unity 5x serisinin son sürümünü kullanabilirsin. 2018x-2019x ile 5x arasında kod ile alakalı çok bir fark yok. Hem çok fazla sistem istemiyor hem de internetteki rastgele herhangi bir unity ders videosunu kullanabilirsin. Unity 5.6.7 olması lazımdı yanlış değilsem.

Merhaba! Unity 5X serisinin son sürümünü kullanabilirsin. 2018X-2019X ile 5X arasında kod ile alakalı çok bir fark yok. Hem çok fazla sistem istemiyor hem de internetteki rastgele herhangi bir Unity ders videosunu kullanabilirsin. Unity 5.6.7 olması lazımdı yanlış değilsem.

Tamamdır bugün 5X serisine geçeceğim ama geçene kadar bu 3.5.7'de nasıl oturum açacağım acaba? En azından akşama kadar oyalanayım bazı dosyaları ablamın iş yerindeki internetten ablama indirtiyorumda şimdilik biraz oyalanayım en azından.

Arkadaşım bu işler bir tek video izleyeyim de öğreneyim tarzı bir şey değil, öğrenmesi aylar hatta yıllar alıyor. Eğer internetiniz yoksa yapabileceğiniz en iyi şey unity ve c# ile ilgili kitaplar alıp bunlarla çalışmak başka pek bir şansınız yok maalesef.

Tamamdır bugün 5X serisine geçeceğim ama geçene kadar bu 3.5.7'de nasıl oturum açacağım acaba? En azından akşama kadar oyalanayım bazı dosyaları ablamın iş yerindeki internetten ablama indirtiyorumda şimdilik biraz oyalanayım en azından.
5x serisinde etkinleştirme gerekli. Bunun için internetten Unity ID'nize giriş yapıp bir dosya indirip bilgisayara okutuyorsunuz. Tabi eğer internetiniz yoksa internette otomatik aktivasyon yapan Crack'ler de mevcut. Onları indirip internetsiz aktive edebilirsiniz. Cracksiz istiyorsanız dediğim gibi internetten indirmeniz gerekmekte.

Ayriyetten öğrenmek için internetten oyun yapımı serilerinin videolarını indirip evde izleyip yapabilirsiniz. Mesela ben ilk oyunlarımdan birinde kafa topu serisini izleyip yapmıştım. 10'a yakın video indirmiştim bilgisayarıma.

Geri
Yukarı