Celeron islemcinin faydalari nedir?

Daha fazla  
Genel olarak oyun disinda her iste kullanacagim bir laptop ariyordum ama hep karsima benim kriterlerimde celeron islemcili dizustu bilgisayarlar cikiyor.
Acaba celeron islemcinin herhangi bir artisi veya eksisi varmidir?
(Yazim yanlisi icin ozur dilerim ingilizce klavye kullaniyorum.)

Celeron işlemcinin ucuz olması dışında hicbir artısı olduğunu düşünmüyorum
Bütçe belirtirseniz tavsiye verebilirim.

Yurt dışından alacağınız icin oradaki fiyatları bilmiyorum ama oyun oynamayacaginiz icin https://www.amazon.com/Apple-MacBook-Display-MPXQ2LL-Refurbished/dp/B078GX9R5W/ref=mp_s_a_1_11?qid=1643840585&refinements=p_36:2421887011&s=pc&sr=1-11

En mantıklısı apple olur
Macbook'dan haz almam. Sahsen calisirken canim sey olur. Ingilizce klavye oldugu icin yanlis bir kelime cikiyor.
Yurt dışından alacağınız icin oradaki fiyatları bilmiyorum ama oyun oynamayacaginiz icin https://www.amazon.com/Apple-MacBook-Display-MPXQ2LL-Refurbished/dp/B078GX9R5W/ref=mp_s_a_1_11?qid=1643840585&refinements=p_36:2421887011&s=pc&sr=1-11

En mantıklısı apple olur
E peki celeron islemciler performans olarak yazilim isinde, internette gezinme konusunda geride kalan yani yavas bir islemci turu mu?

Macbook'dan haz almam. Sahsen calisirken canim sey olur. Ingilizce klavye oldugu icin yanlis bir kelime cikiyor.
550 euroya TR'de bile Celeron'dan daha güçlü bir işlemciye sahip laptop alınır Mac istemiyor iseniz Intel iris işlemciye sahip laptoplara göz atın.
Mac dede tr desteği var ama yurt dışından tr klavyeli laptop nasil alacaksınız?

E peki celeron islemciler performans olarak yazilim isinde, internette gezinme konusunda geride kalan yani yavas bir islemci turu mu?
Evet öyle celeron işlemcide bir süre sonra tarayıcıda gezinmek bile sıkıntı yaratıyor bütçeniz tr şartlarına göre çokta kötü değil celeron sakin almayın derim yazılım içinde macler cok daha iyi

Mac dede tr desteği var ama yurt dışından tr klavyeli laptop nasil alacaksınız?

Evet öyle celeron işlemcide bir süre sonra tarayıcıda gezinmek bile sıkıntı yaratıyor bütçeniz tr şartlarına göre çokta kötü değil celeron sakin almayın derim yazılım içinde macler cok daha iyi

Yahya Kemal'e sormuşlar, "Ankara'nın en çok neyini seviyorsunuz üstad?" diye. Yahya Kemal de "İstanbul'a dönüşünü." demiş.

Bu da o hesap. Celerondan sonra düzgün bir işlemci kullanınca şükür namazı kıldırıyor, dünya varmış dedirtiyor. En iyi özelliği o.

Peki ben bu urunu alsam pisman olurmuyum? Cunku her detayiyla acayip hosuma gitti ama islemci biraz dusundurdu. Bilgisayari zaten ingilizce okarak kullanacagim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı