Celeron J3060 İşlemci Nasıl Hızlandırılır?

Sweet Johnson

Decapat
Yer
İzmir / Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İşlemcim “Intel Dual Celeron J3060 1.6 GHz”, bunun sonucunda PC yavaş. Bildiğiniz işlemci hızlandırma yöntemlerini yazar mısınız? (Sakın overclock demeyin, işlemcinin yanmasından korkuyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam pasif (fansız) soğutma da mı yok? Yani bilgisayarı açtığınızda işlemci gözüküyor mu? Kasanın içini çekin nolur heyecanlandım :)
Kasanın içini çekemem maalesef. Şimdi vidaları sök, uğraş falan filan ooo...
Ama PC’yi temizlemek için 3- 4 defa açtım. O zaman gördüm. Soğutma yok.
Ancak kasa fanını atabilirim.
Bekle.

Kasa fanı da gözükmüyor. İlk önce vidaları sökmem lazım. O da şimdi olmaz.
Sistem 1800
Windows 10 lisansı zaten 1500 TL.
Hocam umarım bu sisteme maksimum 200 TL verdiniz.
W10 lisansını çıkarırsak 300 TL sistem.
Zaten PC ilk geldiğinde W10 ile geldi. W10 kasınca W8.1 yükledim. W7 yüklemek istiyorum fakat HDD uyumsuz.
Kasa fanı da gözükmüyor. İlk önce vidaları sökmem lazım. O da şimdi olmaz.
Sistem 1800
Windows 10 lisansı zaten 1500 TL.

W10 lisansını çıkarırsak 300 TL sistem.
Zaten PC ilk geldiğinde W10 ile geldi. W10 kasınca W8.1 yükledim. W7 yüklemek istiyorum fakat HDD uyumsuz.
Ayrıca W7 ISO dosyası orijinal olmadığı için de olmamış olabilir. Malum W7 ISO’sunu Microsoft’tan indirirken key istiyor. Ama key’e sahip değilim. Hiçbir zaman da sahip olmadım. Bu yüzden crack, patch ile aram iyidir.
Eğer bir gün crack’e ihtiyaç duyarsanız bana gelin. İnternetten ararım hemen bulurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı